Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez már barnafolyás? SOS! Sok...

Ez már barnafolyás? SOS! Sok válaszra lenne szükségem. Annyira félek hogy már reszketem!

Figyelt kérdés
Tegnap valami barnásabb folyás volt a bugyimban , ilyen fehér + barna valami ! Ez már az lehetett ? Ma amikor néztem nem volt semmi . Nagyon félek , reszketek ! 10/l SOS , a válaszokat előre is köszönöm !

2015. szept. 9. 14:59
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja és tegnap meg ma is borzasztóan görcsölt a hasam . :-/
2015. szept. 9. 15:03
 2/13 anonim ***** válasza:
Aranyos vagy. :) Ne félj, mitől kéne tartanod? Igen, valószínűleg az. Ha nincs egyéb tüneted (pl. viszketés, égő, csípő érzés - ezek fertőzésre utalnának), akkor semmi baj.
2015. szept. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem nincsenek , koszi a valaszt . Ja es az is normális , hogy egész nap ( vagy mar egy hete ) olyan kedvetlen es ideges vagyok , bármin el tudom sírni magam !:-:
2015. szept. 9. 16:28
 4/13 anonim válasza:
igen,ez a menstruáció :) nyugiii :) egyébként a hangulatingadozás/érzékenység teljesen normális,ilyenkor én is akármin kicsapom a hisztit :D
2015. szept. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Oksa , köszi ! De az nem baj , hogy az állaga olyan mint a fehér folyásnak ? Csak kicsit hasonlít 😀😀😀😀😀
2015. szept. 9. 18:16
 6/13 A kérdező kommentje:
Hogy éljen túl a holnapot ? Ez biztos ? Minden nap van tesióránk ! Anyunak hogy szóljak ? Bocs az off - ért
2015. szept. 9. 20:02
 7/13 anonim válasza:
Nyugodtan szólj anyukádnak :) Ő majd ad egy tisztasági vagy egészségügyi betétet, és nem lesz semmi baj. Tesi órán pedig szólj a tanárodnak, hogy ültessen le, vagy adjon könnyített tesit. Lényeg, hogy ne erőltesd meg magad! :)
2015. szept. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Nyugodj meg,ez teljesen normális, ezen mindenki átesik. Szólj anyukádnak,ő majd beavat mindenbe. :)
2015. szept. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ma se jott semmi :-/
2015. szept. 10. 15:04
 10/13 A kérdező kommentje:
Tesin pedig a bokám ( kibicsaklott ) miatt kaptam felmentést ! 😀 A vérzés pedig nem jott , ez normális ? Már megint pánikolok
2015. szept. 10. 15:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!