Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Anyukam szerint a melltartotol...

Anyukam szerint a melltartotol 20-30 eves koromra logni fog a mellem?

Figyelt kérdés

Szerintetek ez hogy van? 12 eves vagyok es a tenyerembe alig fer el a mellem, de sport melltartot hordok, es olyan fura alaku benne a mellem....

Normalis valaszokat!



2015. szept. 9. 16:08
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Erre csak akkor tudunk pontos választ adni, ha tükör előtt lefotózod a melled.
2015. szept. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Legfeljebb felvarratod majd.
2015. szept. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1-es nem tudom hogy kell kepet kuldeni :D

2-es nem amarom majd felvarratni..

2015. szept. 9. 16:16
 4/10 anonim ***** válasza:
Hogy a melled lógni fog,vagy nem fog, azt a melltartó a legkevésbé fogja befolyásolni. Az attól függ, milyen tésztából gyúúrtak.
2015. szept. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan hordhatsz meltartot... Ha logni fog, biztos hogy nem attol hogy most hordasz melltartot
2015. szept. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Pont fordítva, ha nem hordasz melltartót, akkor van nagyobb esélye annak, hogy lógni fog. Keress képeket neten mindenféle bennszülöttekről, afrikaiakról, stb. Ott nem hordanak melltartót, látszik is az eredmény.
2015. szept. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hülyeség, melltartó nélkül ha 20 éves korodra nem fog lógni, akkor 30 éves korodra már fog.
2015. szept. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi köze lenne a melltartónak ahhoz,hogy lóg-e a melled? Ez hülyeség,nyugodtan hordj melltartót, ha már szükségesnek érzed.
2015. szept. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem félreértelmezted amit mondott, vagy súlyos zavarai vannak anyukádnak.
2015. szept. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem, anyukam teljesen normalis! Ugy utalom ezeket a valaszokat, hogy anyud nem normalis..stb... nekem azt mondtahogy a cici megszokja a melltarto alakjat , es amikor levesszuk akkor lottyedt lesz vagy vmi, de azt is mondta, ha nagyon szeretnem elmegyunk a boltba es veszunk. De amugy van egy osztalytarsam aki felnott (!!) push up (!!!!!) os melltartot hord es mar most olyan bun ronda a cicije...
2015. szept. 11. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!