Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meg tudják még mondani a...

Meg tudják még mondani a rákszűrésem eredményét?

Figyelt kérdés

Július 27-én voltam nőgyógyásznál, rákszűrést is csinált. Viszont mivel más ok miatt mentem oda (sztk-s orvos), erről el is felejtettem megkérdezni, hogy mikor vagy hogyan tudom meg a rákszűrés eredményét. Hanem amikor már eljöttem akkor olvastam az ambuláns lapon, hogy: "Kérjük, saját érdekében 4hét múlva cytológiai eredményért érdeklődjön." Telefonszám nincs a lapon, nem tudom hogy telefonon is lehet érdeklódni, vagy be kell menni személyesen? Másik kérdésem, hogy ugye már nem 4 hét telt el, hanem 6,5. MEgőrzik ilyen sokáig a leletet? Ha szereznék valami telefonszámot, vagy bemennék, akkor még meg tudják mondani? Tehát 2 kérdésem van:

1: telefonon is meg lehet kérdezni vagy be kell menni?

2: 6,5 hét után még meg tudják mondani? Megőrzik a leletet annyi ideig?


Köszönöm a válaszokat.


2015. szept. 10. 09:56
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Telefonon jogi okok miatt nem szabadna megmondani.

2. Elvileg igen,tudod számítógépet használnak manapság.

2015. szept. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Be kell menned érte, a leleltet megőrzik évekig.
2015. szept. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ok csajok, köszönöm, ezt fogom tenni. Bemegyek holnap vagy hétfőn, és megkérdezem. Köszi mégegyszer.
2015. szept. 10. 13:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Talán a nővér kiadja, ha odamész
2015. szept. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!