Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon felfaztam. Orvoshoz...

Nagyon felfaztam. Orvoshoz mennek de o mit csinal?

Figyelt kérdés

nagyon faj mindket oldalon a vesem

faj a pisiles es pisiles utan/elott a hugyholyagom vagy nem is tudom melyik resz ez..:D

orvoshoz szeretnek menni

lehet hulye kerdes de nem voltak ilyen problemaim

a nemiszervemet megfogja nezni? nagyon szegyelos vagyok es nem akarom:/



2015. szept. 10. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem fogja, elég, ha háziorvoshoz mész, azonnali antibiotikum kell, ezen túl igyál rengeteg vizet és tartsd a derekad melegen.
2015. szept. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem fogja megnézni a nem szerved nyugi :) Az nem kell a vizsgálathoz.
2015. szept. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Erre háziorvos is adhat antibiotikumos gyógyszert de ha nőgyógyászhoz mész akkor ilyen esetben ő is csak gyógyszert ír ki ,nem vizsgál
2015. szept. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hogy lehetnek egyes válaszolók ennyire primitívek? Komolyan nincs jobb dolgotok?

Kérdező: nem kell levetkőznöd, valószínűleg csak antibiotikumot fogsz kapni, jobbulást! :)


20/L

2015. szept. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Első körben háziorvos és feltehetőleg ír fel antibiozikumot. Ehhez ne felejts el szedni hüvelyflóra helyreállítót, mert egyébként komoly esély van gombára!

Ha nem segítene az antibiotikum kúra, akkor urológus következne, ezt már nem úsznád meg pucérkodás nélkül, sőt ha katéterezne esetleg, akkor az bizony komoly fájdalommal is járhat a gyulladás miatt.

Minél előbb menj el a háziorvoshoz!

2015. szept. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!