Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nemtudom felrakni a tampont,...

Nemtudom felrakni a tampont, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nagyon fontos! Holnap az osztállyal strandra megyünk. Még szűz vagyok. Próbálgattam felrakni de egy darabig bemegy és utána nem tudom nyomni,az a baj hogy ez az első és nagyon fáj.

Mit csináljak,már próbáltam ülve,állva nagyon fáj :(



2015. szept. 10. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Mekkora tamponnal próbálkozol?

Először csináld azt, hogy ellazulsz, megnyugszol. Ha pánikolsz, úgy nem fog sikerülni :) Ha megnyugodtál, próbáld meg újra! DE! Először egy ujjaddal nyúlj be, teljesen, tapogasd ki, merre halad a hüvelyed. Nem mindenkinek egyenes :) Így ha valamerre elhajlik, azt érezni fogod, ebből kiderül, milyen szögben érdemes a tampont is felhelyezned.

2015. szept. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A legkisebbel próbálkozom

Csak az a baj,hogy nem tudok teljesen ellazulni mert annyira fáj,hogy begörcsölök.

2015. szept. 10. 20:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Esetleg nővér/anyukád nem tud segíteni?
2015. szept. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Anya segített,annyit hogy megmondta hogy oda kell e egyáltalán tenni....de biztos hogy jó helyre próbálom mert véres a tampon vége amennyit be tudok dugni....

És anya is bedughatja végső esetben ha nagyon nem megy?

2015. szept. 10. 21:04
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát én biztos nem kérném rá anyát, hogy dugja be nekem, de ahogy gondolod. :D Bár fürdés közben át tud ám szivárogni a vér, már csak ezért sem fürdenék vele.

Próbáld hátrafelé nyomni, ne felfelé. Lehet, hogy azért fáj, mert rossz irányba nyomod. Kb 45 fokos szögben kell.

19L

2015. szept. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
Nem kellene ennyire erőltetned, ha ilyen szűk a szűzhártyád. Elveheti a szüzességedet a tampon. Ha már a berakása is gondot okoz, akkor ha megtelik vérrel, vagy vízzel sokkal szélesebb lesz, akkor ki veszi majd ki orvos? Inkább hagyd ki a strandolást.
2015. szept. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szinte biztos,hogy az miatt fáj,hogy rosszul csinálod. Pontosabban rossz irányba akarod nyomni,ahogy már az egyik válaszoló írta. Az pedig,hogy anyukádat megkérd nem megoldás,hiszen napközben is muszáj lesz cserélned,főleg ha strandolni mentek. Én a te helyedben inkább kihagynám most a fürdést.
2015. szept. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Miért csinálod, ha fáj? Nem te vagy az első, sem az utolsó, aki szűzen képtelen tamponozni.

Nekem sem ment, rhadtul szúrt, hanyagoltam is.

2015. szept. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!