Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitortenik ha a tampon tobb...

Mitortenik ha a tampon tobb mint 2 oran at van bent?

Figyelt kérdés

suliba nemnagyon szerrtnem cserelni de 7-8 oraim vannak es az baj lenne ha egesznap bennemvan? vagy ha baj akkor megis mi?

14/l



2015. szept. 10. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Simán kibír 7-8 órát, persze ha nem erős a vérzés mert akkor esetleg átázhat, ilyenkor jó plusz védelemnek még betét is.Csak délután ne felejtsd el kivenni.
2015. szept. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A több, mint 2 órát az nem ugyanaz, mint a 7-8 órát.

Toxikus sokkot talán még a 8 óra nem okozhat, de mégis mennyire telik fel annyi idő alatt? Ha legalább egyszer tudod cserélni, az rendben van.

2015. szept. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

6-8 óránként kell cserélni, tehát nem kell kicibálni a félig száraz tampont csak azért, mert 2 óra eltelt. Én alvás közben is azt használok, mert utálok lepedőt mosni reggelente. Néha bent van 10 órát, mert későn kelek, de egyszer sem lett tőle semmi bajom.

19L

2015. szept. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi a baj a suliban cseréléssel? Szerintem egyszer kicserélhetnéd a nap folyamán. Én nem hagynám ilyen sokáig bent, bár attól is függ milyen erősen van meg.
2015. szept. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!