Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A méhszájseb lehetett okozója...

A méhszájseb lehetett okozója a visszatérő hólyaghurutnak?

Figyelt kérdés
Idén márciusban kezdtem el nemi életet élni, a rá következő 4 hónapot végigszenvedtem folyamatosan visszatérő hólyaghuruttal. Aztán egy új antibiotikummal helyrejöttem és elmentem nőgyógyászhoz aki méhszájsebet diagnosztizált... Lehet összefüggés a kettő között? Azt olvastam erről hogy emiatt lúgosabbá válhat a hüvelyi váladék így gyengül a védekezőképesség ezért merem feltételezni hogy lehet összefüggés. Tegnapelőtt lefagyasztották és egy hónap múlva élhetek nemi életet újra. Szerintetek kijön még a hólyaghurut? Nagyon remélem hogy nem, sokat szenvedtem vele :( Ui: a higiéniai szabályokat betartjuk. Volt vkinek hasonló?

2015. szept. 10. 22:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Te szegény!Sikerült összekeveredned egy gyökérrel.

Ezt mind a párodtól kaptad el.

Őt is kezelni kell,különben halott ügy.Menjen el a párod urológiára.

2015. szept. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Óvszerrel védekezünk... Hogy kaphattam volna el? Egyébként ő minden évben jár vizsgálatokra.
2015. szept. 12. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!