Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van esetleg valakinek bármilye...

Csillag.35 kérdése:

Van esetleg valakinek bármilyen véleménye, tapasztalata, információja a Mineral detox nevű, Új Zélandról származó, herpesz elleni szerről? Állítólag, véglegesen kivezeti a szervezetből a vírust!?

Figyelt kérdés

2015. szept. 16. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Én biztos nem adnék ki érte 100.000Ft-ot, de te tudod. Nekem évente 2x szokott kijönni, ha időben le van jegelve a száj, akkor nem jön ki
2015. szept. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kedves előző kommentelő!

Köszönöm, hogy írtál, de olyan embereket keresek, akik már használták! Ha csip-csup lenne a problémám, nem írnám ki! Nekem nem kéthetente jön ki és nem a számon! Próbáltam már mindent! Gyógyszerek(Telviran, Aciclovir) évekig, kenőcsök, immunerősítők, Lizin, teafaolaj, sorolhatnám! MINDENT próbáltam már! Nem hat! Ezért kérdeztem a Mineral detoxot!

2015. szept. 18. 09:53
 3/5 A kérdező kommentje:
Illetve, az előző válaszom helyesbítése képpen, nem évente kétszer!
2015. szept. 19. 10:11
 4/5 anonim ***** válasza:
a herpesznek nincs ellenszere, az egesz eletre szol
2015. nov. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Latom h mar regebbi a kiiras, de erdekelne, h vegul kiprobaltad e a Mineral Detox-ot, es ha igen, kiújult e ennek ellenere is.a herpesz?
2017. febr. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!