Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet hálvány pirosas...

Mitől lehet hálvány pirosas folyásom?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek. 5.-én kezdtem a szünetet , 9.-én megjött és 12.-én kezdtem el az új havi fogamzásgátlót szedni. Pár napja észrevettem,hogy halvány pirosas , kis mennyiségű folyásom van. Soha nem volt még ilyen pedig már évek óta szedek fogamzásgátlót. Elég sokat dolgozok és stresszelek is mostanában. A petefészkem policisztás és inzulinrezisztenciám is van de nem szedek más gyógyszert. Fogytam 15 kg-t. Múltkor az orromból kezdett ömleni a vér de szerintem csak a stresztől. Nem tudom,hogy ezeknek a dolgoknak lehet e köze hozzá. A menszim elmúlt mikor elkezdtem újra szedni a gyógyszert úgyhogy szerintem az nem lehet.

2015. szept. 16. 20:51
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!