Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az elso kozosules utan a...

Az elso kozosules utan a paromal a folyasomn barna lett es eget meg viszket de nem valtozott meg a szaga. Neki meg potyok jottek ki a peniszen de 2 nap utan elmultak. O alitja hogy tolem en meg alitom hogy tole kaptam el valamit. Ki kapta el kitol?

Figyelt kérdés
2008. szept. 9. 09:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen mindegy ki kitől kapta el,menjetek dokihoz. Előtte nem volt egyikőtöknek sem semmilyen tünete?
2008. szept. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem volt nekem semmi tunetem.Nalam tok normalis volt minden..o azt mondja nala is.beszeltem a dokival es azt mondja hogy valami baci a hibas amit a furdben kapot(am) el es kozosuleskor mutatkozik ki.mikor a valadekal kapcsolatba erintkezik
2008. szept. 9. 10:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Na igen,fürdőben nem nehéz összeszedni ilyen nyavalyát...A lényeg,hogy voltál dokinál. :)
2008. szept. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért is lehet, mert először voltatok együtt. Nálunk is így volt, az első alkalom után ugyanez történt. Beszélgettenm más párokkal, és náluk is így volt. Nem tudom, hogy mi lehet az oka ennek. Mi nem mentünk dokihoz, a Canestentől elmúlt 1-2-3 hét alatt, már nem emlékszem pontosan. Azért ha tudtok, ti menjetek dokihoz, biztos, ami biztos.
2008. szept. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
előző vagyok. Bocs, voltál dokinál... :)
2008. szept. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!