Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rég óta (évek) fennálló...

Csillag.35 kérdése:

Rég óta (évek) fennálló genitális herpesz alatt született valakinek fejlődési rendellenességgel kisbabája?

Figyelt kérdés
Nekem sajnos igen. Persze ez nem igazolt. A teherbeesésem előtt kérdeztem több orvost is, hogy milyen problémát okozhat a magzatra nézve, de mindenhonnan (komoly orvosok, professzorok) azt a választ kaptam, hogy csak a szülésnél lehet gond, ha kijön. Akkor a császármetszés indokolt. Sajnos a fejlődési rendellenességek született kicsim után elhalt egy 9 hetes magzazom is 2,5 évre rá. Rengeteg genetikai kutatások vettünk részt világszerte. Van némi eltérés a kicsinél, de nem igazolt, hogy ez okozta a rendellenességet. Bennünk szülőkben nem találtak semmilyen eltérést. Ezért engedtünk a hosszas bíztatásnak és vállaltuk be a második kicsit. De sajnos elment. Mi, szülők makk egészségesek vagyunk. Minden fellelhető vizsgálat ezt igazolja. Ezért gyanakszom mégis a herpeszre és keresem a sorstársakat! (Angol nyelvű orvosi lapok írnak a herpesz veszélyeiről az első trimeszterben, Magyarul semmi ilyesmi!)

2015. szept. 18. 10:05
 1/1 anonim ***** válasza:
hipochonder vagy. nem a herpesztol van.
2015. nov. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!