Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha hagymát eszem napokig...

Ha hagymát eszem napokig hagymaszagú a puncim. Miért?

Figyelt kérdés
Évente max egyszer eszek hagymát és több, mint egy hétig hagyma szagú a puncim. Miért? Annyira undorító.

2015. szept. 20. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
3%
Na ez tuti nem így van... Odáig el sem jut a hagyma illóanyaga. Maximum az lehet, hogy a kezed olyan, ha mondjuk hozzányúlsz a hagymához, te pucolod, te vágod össze, vagy csak kézzel eszed... a kezed napokig olyan marad. Aztán ha azzal lenyúlsz oda, akkor nyilván ott is hagymaszagú lehetsz. De csak attól, hogy hagymát eszel, nem lesz olyan szagú a puncid.
2015. szept. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem én főzök, hanem anyukám. Tegnap gyros volt és a salátájában volt hagyma most meg megint hagyma szagom van ott lent. Amikor ettem régen körözöttet vagy mi az, azt is anyukám csinálta és akkor is hagyma szagom lett.
2015. szept. 20. 20:38
 3/7 anonim ***** válasza:
26%
Nem a punciddal kell enni
2015. szept. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nálam is így van! :)

Sőt, elég másnap az ujjbegyeimet megszagolnom, és annak is olyasmi szaga van. (Nem én vágom össze, nem kézzel eszem, kézzel hozzá se nyúlok és mégis!)

2015. okt. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
a hagyma szöveteinek roncsolása által felszabaduló allil metil szulfid miatt, ami a bélből bekerül a véráramodba és kiválasztódik többek közt a vaginális váladékkal is. az 1. nemtom miért hiszi, hogy ez lehetetlen.
2015. okt. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Ferófantalimessa válasza:
6%
többször kéne mosni :D
2015. okt. 10. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
ezzel én is így vagyok
2015. okt. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!