Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy cseréljek betétet?

Jasmine999999 kérdése:

Hogy cseréljek betétet?

Figyelt kérdés
Őszi táborban fog megjönni. Ott egész napos hegymászások, túrázások lesznek, nem tudom, hogy cseréljek betétet. Elég sok cucc szokott kijönni belőlem, 1 óránként mindenképp cserélnem kellene, hogy oldjam meg?

2015. okt. 1. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatnád a tampont. Vagy pedig bokorban úgy mint a pisilést, a használtat pedig berakhatod egy zsákba.
2015. okt. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És vigyél kézfertőtlenítő kendőt vagy intim törlőkendőt, nagyon praktikus kis visszazárható csomagban lehet ezeket kapni.
2015. okt. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát én ilyen körülmények között tuti tampont használnék.

19L

2015. okt. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha jártas vagy a tamponozásban,inkább azt válaszd. Ha nem, kérd meg anyukád, hogy mutassa meg, hogy kell használni. Sokkal kényelmesebb megoldás, én mindenképp tamponoznék a helyedben.
2015. okt. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem erdei suliban jött meg. Használj az (extra vastag) betét mellé még vattát is, úgy legalább 3-4 órát ki kell húzzál, és ahol tudsz, ott kicseréled normálisan (mondjuk ha egy kocsma mellett elmentek vagy ilyesmi), és amúgy meg bokorban szerintem is, higikendő használata után.
2015. okt. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszokat, de akkor fog megjönni harmadjára, szóval a tampont nem merném, de azt is ugyanúgy cserélni kellene nem? De köszi a többi jó ötletet.
2015. okt. 4. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!