Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 1 hónapja kb sárgás folyásom...

1 hónapja kb sárgás folyásom volt, viszketett. Azóta elmúlt. Lehetek tünet mentes úgy, hogy közben még lappang bennem?

Figyelt kérdés
Gomba vagy fertőzés az ilyen jellemzője? Még sosem történt ilyen velem. Férjem elkaphatja,ha valami bajom van?
2010. márc. 15. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:

igen bármikor visszajöhet

gomba is és fertőzés is lehetett

igen a férjed is elkapta valszeg ha akkor szexeltetek.

2010. márc. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg gomba, de lehet bakteriális fertőzés is. Próbálkozz Canesten hüvelykúppal/krémmel. Ha elmúlik, akkor gomba volt és akkor a partnert nem kell kezelni. Ha nem javul, akkor menj nőgyógyászhoz. (Néha amúgy sem árt...)
2010. márc. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
miazhogy a partnert nemkell kezelni? a gombát nagyon-nagyon könnyen elkapja a partner, ráadásul az esetek nagytöbbségében a pasiknál ez tünetmentes.
2010. márc. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Magamon nem veszem észre a tüneteket,viszont szex után a férjemnek pirosas lett,ezért a kérdés.
2010. márc. 15. 13:37
 5/6 anonim ***** válasza:

Gombás hüvelyfertőzésnél - Candida - nem kell a partnert a kezelni, ha nincs tünete.

Más, szexuálisan terjedő betegségeknél - pl. gonorrhea - kell és nagyon fontos. Gombánál nem.

Amúgy a Lassar-féle cinkes paszta jó nyugtató hatású, kiegészítésként, ha viszket és ég.

2010. márc. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekemis volt gombám, páromnak nemvoltak tünetei, de mikor kigyógyultam utána folyton visszakaptam. és akkor mondta a nőgyógyász, h persze mivel a partnert is kezelni kéne. kenegette szorgosan krémmel, aztán már nemkaptam vissza.
2010. márc. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!