Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhes lehetek? Voltam nőgyógy...

Terhes lehetek? Voltam nőgyógyásznál, nem állapított meg terhességet, az ultrahang nem mutatott ki elváltozást, a terhességi tesztek negatívak lettek, különösebb testi elváltozást nem venni észre,

Figyelt kérdés
...Csak a hasam minimálisan nőtt.,viszont kemény lüktető érzésttapasztalok a bal oldali köldökömnél.,mi lehet ez?
2015. okt. 4. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán a hasi aortát érzed.
2015. okt. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Már hogy lehetnél terhes, mikor magad is írod, hogy sem a nőgyógyász, sem az ultrahang, sem a tesztek nem mutattak ki terhességet. Akkor mi a kérdés? A bal oldali köldöködnél mástól érezheted a lüktetést. Esetleg nincs köldöksérved?
2015. okt. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bal oldali? Nektek hany koldokotok van???
2015. okt. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A köldökömtől bal irányba... csak azt nem értem,mi lehet ez a lüktetés? ha nyomkodom lüktet,és kemény.
2015. okt. 5. 15:38
 5/5 anonim ***** válasza:
talán elkéne menni egy sima ultrahangra is, gondolom csak nőgyógyászatin voltál
2015. okt. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!