Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akkor most megjött?

Akkor most megjött?

Figyelt kérdés

Tegnap amikor öltöztem át, nézem, hogy a bugyogómon van valami. A baj az, hogy barna volt, néztem is hogy akkor most besz*rtam-e, de az eléggé valószínűtlen lenne, mivel ma is egy ilyen foltot láttam az alsóneműmön.. A lényeg, hogy össze vagyok zavarodva, mert lehet ez menstráció (még nem jött meg), lehet fehér folyás (ami nem épp fehér(az betegséget jelent??)).

Anya azt mondta, neki 14 évesen jött meg, szóval nekem akörül fog, nem gondoltam hogy ilyen véresen komolyan gondolta (véresen, hahahah), mert tegnap volt a 14. szülinapom, és ugye tegnap volt ez, csak nem tudom, hogy ez akkor mi is lehetett... Ja, és akármi is lehet ez, hordanom kéne betétet?? Ezekben kérem segítségeteket. Előre is köszi! :))



2015. okt. 5. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
igen ez már az, és igen hordj betétet :)
2015. okt. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, megjött, kérj betétet anyukádtól.
2015. okt. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat!:))

Még valami: nem vagyok értek még ehhez.:c

Reggel még iskola előtt be kell rakni a bugyiba a betétet?

Mennyi időnként kell cserélni?

Tesi órára is kell?

Légyszíves írjatok le mindent erről, mert elég tájékozatlan vagyok, meg, persze én is megnézem az internetet, de ugye ha valaki a személyes tapasztalatait olvasom, az hihetőbb.:))

2015. okt. 5. 22:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Minden nőnek más, szóval azt ki kell tapasztalni, betét persze kell végig, amíg vérzel. Menj sokat mosdóba, ellenőrizd mennyire telik meg.
2015. okt. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ :) Még egy: Hogy kell a menstruációs naptárat használni? :o
2015. okt. 5. 22:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Cserélni akkor kell amikor úgy érzed, tehát amikor már kellemetlen, de azért több napig semmiképp se legyen bent! Amíg vérzel végig kell, ezzel nem szabad spórolni mert nagyon kínos helyzetek lehetnek belőle. Naptárat úgy kell használni, hogy jelölöd az első napot amikor megjött és onnantól elméletben a következő a 28. napon kell megjöjjön, de az elején még valószínűleg nem lesz pontos és amúgy se mindenkinek 28 nap a ciklusa.
2015. okt. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. okt. 6. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!