Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fáj/ég és piros! Mi lehet ez?

Fáj/ég és piros! Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Már kb.: 1hete fáj és piros a puncim, mitől van ez? Ha pisilek akkor néha csip, de nem mindig. Anyanaj felek elmondani, mert nem igazan szeretnek orvoshoz menni mert hat szoros vagyok oda lenn. Igazabol anyanak se igazan akarom megmutatni. Mit csinaljak? Segitsenek!!!
2015. okt. 8. 18:26
 1/9 A kérdező kommentje:
És a folyásom szaga is budosebb lett, 13/L
2015. okt. 8. 18:29
 2/9 anonim ***** válasza:

Érthető hogy mások előtt senki nem szereti mutogatni magát (főleg egy idegen előtt, hát még ha férfi), de az amivel érvelsz az csak kifogás. 13 évesen természetes hogy szőrösek az emberek, az pedig biztos hogy az orvos egész nap ilyeneket lát. Sem meglepődni, sem szörnyülködni nem fog, nem a dolga megjegyzést tenni és köze sincs hozzá. Nem kötelező, sem elvárt a szőrtelenítés az orvosnál, bőven él pár százezer ember aki nem ült fel a csupasz-divatnak.

A másik dolog hogy anyukád is volt 13 éves és pontosan tudja a dolgokat (ha amúgy látszik hogy fejlett) vagy akkor pontosan tudja hogy nézel ki ott is, ahol nem látja, ezen felesleges parázni.


Ha nem múlik el akkor nem érdemes sokáig húzni a dolgot. Az orvos megoldaná a bajod, elmúlni és nem idegeskednél rajta. Ezen nincs mit segíteni, itt senki nem tud táv gyógyítani.

2015. okt. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Van egy hüvelyi fertőzésed és mielőtt nem szeretnél valami komolyabb gyulladást, akkor jobb lesz, ha azonnal szólsz anyukádnak!
2015. okt. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Anyukádnak el kell mondanod, ő fog tudni neked segíteni megoldani ezt a problémádat. Bízz meg benne!
2015. okt. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia.

25/L


Én a helyedben mindenképpen megosztanám anyukámmal a dolgot, hiszen ő az aki biztosan tud neked segíteni, tanácsot adni és támogatni, elkísérni orvoshoz.

Az előttem írók is leírták, hogy ha nem kezelik időben, elég komoly gyulladást okozhat, ami ennél sokkal rosszabb lesz hidd el. Tapasztalat.

Szóval vegyél erőt magadon és a saját egészséged érdekében inkább szólj anyukádnak.

A nőgyógyászati vizsgálatokat meg fogod szokni, nem kellemes persze, hogy ott lent egy idegen ember matat, de ez a szükséges rossz és ennél hidd el van rosszabb: nekem már volt gyomor ill. végbél tükrözésem, méhpolip műtétem...na ezek sokkal de sokkal kellemetlenebbek voltak.

Jobbulást és minél hamarabb menj el orvoshoz!

2015. okt. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, anyukád nem fogja megnézni, az orvos meg naponta lát kB 50 rosszabb esetet.
2015. okt. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is szólj anyudnak, valószínűleg gombád van és vegyetek Canesten combit a gyógyszertárban, attól el fog múlni és nem kell orvoshoz menned.
2015. okt. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek, kenem bepantennel es az mar jobb
2015. okt. 9. 19:16
 9/9 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Ez nem lesz elég! A fertőzés a hüvelyedben van, az, hogy kívülről kenegeted, azzal csak a tünetet nyomod el a fertőzés ott marad, mert az a hüvelyben van, ez nem kezelés amit művelsz! A Bepanthennek semmilyen hüvelyi fertőzést okozó kórokozóra nincs hatása!

Amúgy kb. 2-3 hét,max. 1 hónap múlva ugyanígy fogsz járni, de az már a te bajod lesz.

Nem tudom miért nem lehet szólni anyukádnak?!

2015. okt. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!