Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most vetem észre, hogy olyan...

Most vetem észre, hogy olyan fura, pikkelyszerű, kissé kiemelkedő valamik vannak a csiklóm (az ajkak) szélén. Ez normális vagy valami baj lehet?

Figyelt kérdés
Komolyn nem tudom ez eddig megvolt-e és normális-e, de nagyon megijedtem. nagyjából igy néz ki, csak több helyen [link]

2015. okt. 8. 20:01
 1/5 Scav ***** válasza:
Most akkor az ajkak szélén van, vagy a csiklón is? Mert a képen a nagyajak van.
2015. okt. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Scav ***** válasza:
De amúgy nem tűnik komolynak, ha nincs szag vagy rendellenes folyás, vagy viszketés, akkor nem gond. Megmutathatod nőgyógyásznak.
2015. okt. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát nem tudom pontosan eomagyarázni, az ajkak "mögött" ha elhúzom vagy mi. Tehát akkor nem normális? Félek elmegyek nőgyógyászhoz és kiröhög, Amúgy folyásom már régóta van és viszket is, de nem tudom köze lenne-e
2015. okt. 8. 21:14
 4/5 anonim ***** válasza:
A viszketés miatt pánikolj inkább. Ez normális, egy kicsit gyulladt a terület. Elmúlik, ha kikezeled magad a folyásból, viszketésből.
2015. okt. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az orvos nem fog kinevetni!
2015. okt. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!