Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 16 éves, alacsony, vékony...

16 éves, alacsony, vékony lány vagyok,80D-s mellekkel. Fognak még nőni?

Figyelt kérdés
Ha megpróbálnék leadni 1-2 kilót, akkor kisebbek lesznek? Mi befolyásolja a növekedésüket?
2010. márc. 15. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
A hormonok...
2010. márc. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kisebbek,ha fogysz akkor nem csak hasról sajnos:S amúgy meg tapasztalat 20/L
2010. márc. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

lehet h még fognak, igen.

ha elkezdesz fogyózni, akkor lehet h a melledből is jön le, viszont akkormeg lógni fognak.

2010. márc. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem így tökéletes ahogy van. Fiú vagyok és nekem tetszenek a kis, vagy közepes mellű lányok! A Te melleid, közepesnek mondanám, szerintem gyönyörűek lehetnek!
2010. márc. 16. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 199303 válasza:

Elég valoszinű hogy fognak én azt olvastam régen hogy a mellek 18-19 éves korig nőnek

De ez nagyban fűg a hormonoktol is

17/L

2010. márc. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1-2 kg-tól biztos, hogy nem fog lényegesen csökkenni a mérete, de ha amúgy is vékony lány vagy, ne is próbálkozz vele. a hormonjaidtól függ, hogy mennyire nő meg, ezt kár befolyásolni mindenféle fogyókúrával. elvileg 18 éves korodig történnek ilyne változások a testedben, de ez lehet rövidebb és hosszabb idő is. Ha már 16 évesen ekkorára nőttek, nem hiszem, hogy 80 G-s mellekkel fogsz rendelkezni:)
2010. márc. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hidd el, a legjobban akkor jársz, ha úgy érzed jól a bőrödben magad, ahogy vagy, és nem akarsz új testet szabni! És ha elégedett vagy magaddal, a fiúk is érezni fogják, és vonzónak találják.
2010. márc. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!