Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hét eleje óta nagyon viszket...

A hét eleje óta nagyon viszket, már odaáig fajult, hogy nem tudtam aludni, mi ez?

Figyelt kérdés
Aranyerem van és arra használok a patika által kikevert krémet, és eleinte csak ott viszketett, de megkérdeztem az a szüleimet(mindkettőjüknek volt már ilyen) és azt mondták, hogy ez annak a jele, hogy gyógyul.., Aztán egyre többször keltem fel arra, hogy elképesztően viszket, és csak nagy nehezen tudok visszaaludni, pár nap múlva már az egész intim területem viszketett(tudom h nem szabad odakenni a krémet és egészen biztos hogy nem ment oda) és már annyira fáj, hogy néha elsírom magam, szúr és éget.. és a minap amikor fürödtem azt vettem észre, hogy a gátnál(nem tudom pontosan, hogy hívják, azt hiszem így)vörös és megvan dagadva. Anyától kaptam caneszten krémet, de nemigazán segít, de már el tudom viselni.., szerintetek ez mi lehet? L/17

2015. okt. 16. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer sem biztos, hogy aranyér, lehet az ám valamilyen fertőzés. Én mindenképpen javasolnék egy orvosi látogatást!
2015. okt. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
legjobb lenne ha most elmennél ügyeletre, vagy szakrendelésre. többnyire az sztk-k még 8-ig nyitva vannak. szerintem sebészetre menj.
2015. okt. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy nemlehet mert csak vonattal tudok elmenni, és így is 3 órás az út, mire a legközelebbi korházba érek..
2015. okt. 16. 18:09
 4/7 anonim ***** válasza:
A viszketés lehet aranyér jele, (nem a gyógyulásé!!), de az, hogy a gát felé is terjed... esetleg nem sértetted meg a körmöddel, ahogy a viszketés miatt vakartad és ugye a széklet esetleg elfertőzte? Vagy a kár a krém? Egyébként aranyérre a reparont szokták adni krémben és kúpban is enyhébb esetre.
2015. okt. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ha jól emlékszem azóta nemvolt székletem mióta viszket, de az elképelhető, hogy elvakartam és sebes, lett, bár nem érzem hogy konkrétan a sebes csak azt hogy lüktet
2015. okt. 16. 18:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Amíg nem jutsz el orvoshoz addig főzzél kamillateát, vagy körömvirág teát és borogasd ott lent, illetve igyál csalánteát v. kamillateát (ezt nem ihatod több hónapig, mert a bélbolyhoknak nem tesz jót hosszútávon, de 2-3 hétig semmi bajod nem lesz tőle), hogy a székletet puhán tartsd!
2015. okt. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hoemelkedest levertseget mas fajdalmat tapasztalsz emellett?
2016. márc. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!