Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől viszkethetek?

Mitől viszkethetek?

Figyelt kérdés

Kb. két hete használtam egy Canesten hüvelykúpot, mert sanszos volt hogy összeszedhettem valamit a suli wc-n, minden panaszom elmúlt. Ezután megjöttem és most 3-4napja ismét viszketek, csak most nem ott, hanem a nagyajkak és a kisajkak között leginkább. Szóltam természetesen anyának aki szerint ez majd elmúlik, nem szándékozik nőgyógyászhoz vinni és őszintén szólva én sem szívesen mennék. Gondoltuk hogy lehet allergia, új tusfürdőt használunk, vagy az illatosított tisztasági betétre gyanakszom. A másik ami felmerült bennem, hogy lehet a tanga miatt van ez, nem rég hordok azt, eddig francia párti voltam.

Nyugodtabb vagyok, hogy már anya is tud róla, mégis aggaszt hogy mitől lehet ez, félek egy kicsit. Szerintetek mitől viszkethetek? Használjak rá valami kenőcsöt, vagy mit csináljak?


2015. okt. 17. 12:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet nem gomba volt az előző, hanem bakteriális fertőzés. Arra nem használ a Canesten.
2015. okt. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!