Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet, h nem lehet majd gyerekem?

Paulina12 kérdése:

Lehet, h nem lehet majd gyerekem?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, és már több mint egy éve nem állt be a menzeszem, van, h sokat késik, és csak 3 napig tart, de ami a legjelentősebb probléma, h csak fekete, vagy sötét barna a váladék, egyáltalán nem véres, amikor még csak fél éve tapasztaltam ezt a problémát elmentem gyermek nőgyógyászhoz, ő azt mondta, h ez normális, és be fog állni, de ennyi idő elteltével sem állt be?? Lehet, h a későbbiekben nem lehet majd gyerekem?? Ez nagyon aggaszt. Mindenféleképpen el fogok menni ismét nőgyógyászhoz, de addig is vki segítene, vagy adna vmi tanácsot?

2015. okt. 17. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
A menzesznek 16 éves kor körülre kell beállnia, teljesen normális amit tapasztalsz. Neked még így is viszonylag korán megjött, én 15 éves voltam az első menstruációmkor, és 17 éves koromig kb. évente 5-ször jött meg...majdnem nagykorú voltam, mire beállt valamennyire. Így sem szabályos a ciklusom, de legalább rendszeresen megjön. Ne aggódj :)
2015. okt. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben, nagyon szépen köszönöm a választ:)
2015. okt. 17. 17:37
 3/4 anonim ***** válasza:

A sötétbarna és a fekete is vér. Csak alvadt. Azert van mert keves es lassan folyik. Normalis.

A 3 naonak meg orulj.

Nem feltetel a termekenyseghez hogy omoljon es sokaig tartson.

2015. okt. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ:)
2015. okt. 17. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!