Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Candida hüvelygomba már...

Candida hüvelygomba már sohasem fog meggyógyulni? Nálatok ez hogy működött?

Figyelt kérdés
Nagyon örülnék néhány válasznak, mert már borzasztóan el vagyok keseredve:( Én eléggé hajlamos vagyok hólyaghurutra, évi 2-3 alkalommal elkap. Antibiotikumtól gyorsan helyrerázódok. De most 3 hete olyan antibiotikumot kaptam, ami a hólyaghurutot nem vitte, viszont gombám lett. Vagy már eleve a gomba okozta a vizelési panaszokat, nem tudom. De őrült, szinte folyamatos fájdalommal járt, és csak kicsit javult a 2 hét óta, mióta ezzel kezelnek. Kaptam a gombára (hüvelykenetből jött ki egyébként): dermycet 2 kapszulát, Floumizin hüvelytablettát, Batrafen krémet a nőgyógyásztól, + Mycosist Gyno tablettát kettőt az urológustól. Most ott tartok, hogy tegnap bevettem az első Mycosist-t. És most úgy érzem, mintha romlana az állapotom. Pisilés után jelentkezik égő, csípő fájdalom, elég erős, és kb. 30 percig érzem, amíg el nem kezd újra telni a hólyagom. Emellett még szedek grapefruit mag kivonatot, propoliszt, iszok tőzegáfonya és cickafark teát. Úgy érzem teljesen eluralta az életemet, nagyon elkeserítő. Tudom, nem felnőtt nőhöz méltó, de sokat sírok is miatta...én még soha nem voltam ilyen beteg, ennyi fájdalom még nem ért az életben, pedig két gyereket kihordtam, megszültem. Van valakinek valami ötlete, tippje, vagy gyógyulás története? Megköszönném!
2015. okt. 20. 13:59
 1/2 anonim ***** válasza:
A felfázást (állandó, visszatérő volt) nekem a tőzegáfonya hozta helyre, de ne teában idd, hanem szedj be napi 3 kapszulát, én is így szedtem kb. 1 évig. Szerintem a gomba és a hólyaghurut két külön dolog, legfeljebb annyi összefüggés van, hogy az antibiotikum-kúra ki tudja hozni a hüvelygombát. Igazából a természetes szerekből amit szedsz, csak a tőzegáfonyának van értelme (szerintem), mert a cickafark pl. teljesen más női bajokra jó. Fontos lenne 2-3 liter víz naponta, vagy ízesítetlen tea, hogy jól átmossa a hólyagodat. Néha egy nődoki váltás oldja meg a dolgot, nekem is volt olyan, hogy a doki gombával kezelt, pedig nem az volt, hát persze, hogy nem javult semmit, szerencsére gyorsan másikat kerestem.
2015. okt. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én felfázásra antibiotikumot kaptam + kezeltem kamillával, tőzegáfonya kapszulával, vesekeverék tea, cickafark tea...

rá egy hónapra hüvelygombám lett az antibiótól, ami fél éve visszajön :S

off: ti hogy gyógyultatok ki?

2015. nov. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!