Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vizszeru folyast mi okozhatja?

Vizszeru folyast mi okozhatja?

Figyelt kérdés
nos egy hónapja van ez nekem vizszeru folyas jön ki sugarba ha kadbol kiszállok gondoltam a víz de eddig nem völt ilyen meg már pisiles után is van....3 hete bementem surgossegire derekfajassal ami lent fájt teljesen. vizelet rendben a folyas akkor meg nem tekintettem bajnak így nem mondtam. semmi korosat nem látott a nogyogyasz. enyhe gyulladast a huvelyben. beszédtéma antibiotikumot. de lehet nem is völt gyulladas mert ha ra koncertalok derekamra fajdogal de am meg nem veszem eszre csak szoktam bekepzelni dolgokat. de ezt látom ez valós. meg canesten kupot irt fel mert bő fehér folyast latott. viszketni nem szokott meg nem budos de már ez a folyasom idegesit. valakinek valami tippe amíg nem megyek dokihoz?

2015. okt. 21. 13:08
 1/3 A kérdező kommentje:
nem a fehér folyásra gondolok, hanem a vizszerure ami kiomlik belolem szó szerint
2015. okt. 21. 13:11
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt meg tudod állapítani honnan jön? A hüvelyedből, vagy hólyagból?
2015. okt. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ezt nem tudom. de a vizeletem rendben völt mikőr nézték. mikőr pisilek akkor se azzal együtt jön hanem utána meg mikőr kiszállok a kadbol. nemtudom milyen színű csak h kifolyik belolem de mikőr pisilek es megtorlom akkor fehéres bő folyás van. hasznalom a canestent még van.2 de ma vagy holnap jön meg...
2015. okt. 22. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!