Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Diamilla fogamzásgátló tapaszt...

Diamilla fogamzásgátló tapasztalatok, menstruáció mikor jön meg a kezdéstől számítva?

Figyelt kérdés

Még szoptatok, most írta fel nekem a doki a Diamillát, azt mondta, bármikor elkezdhetem szedni. Sajnos a párom messze van és ritkán találkozunk, ezért igazán jó lenne, ha ki tudnám használni, hogy beállítsam a ciklust, hogy mondjuk azon egy héten, mikor itt van, pont ne menstruáljak. Próbáltam utánaolvasni, és fura, sokan azt írják, hogy a szedéskor rögtön volt vérzés (és akkor onnantól havonta mindig abban az időben?), vagy a 21-28. nap körül várható? (Ha van egyáltalán.) Vélemény, tapasztalatok?

Minden más tapasztalat is érdekel olyantól, aki szedi, szedte.



2015. okt. 23. 02:46
 1/4 anonim ***** válasza:

a menstruáció első napján elkezded szedni. 21napig, utana a 7 napban jelentkezik a megvonasaos vérzés.

szerintem 2-3 honapig szedd rendesen. utana ha pont verzes lenne amikor jon, akkor nem hagysz majd 7napot ki, hanem egyből folytatod a következő levelet. ezt néha be lehet játszani.

egyébként ha rám hallgatsz nem szeded úgy, hogy alig vagytok együtt. érzékenység,hüvely szárazság, csökkent libidó. 1,5 eve szedem, és ezek a mellekhatasok. szeretném abba hagyni, de ha becsuszna egy baba, akkor abortusz lenne most belőle még, azt meg nem alarmam

2015. okt. 23. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

amúgy a hét napos szünetben nekem a 3.nap van megvonasaos verzes. mindig akkor. ja és nagyon kevés van, rövid ideig. nem olyan mint amikor menstruáltam. nem is faj most ha van. ennyi előnye van

én dienillet szedek. de kb ugyanaz szerintem az elve

2015. okt. 23. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Pont akartam mondani, hogy biztos nem ugyanaz, mert az enyém 28db-os, folyamatosan kell szedni, ezért nem tudok jatszani azzal, hogy megszakítom-e, csak azzal, hogy mikor kezdem el.

Babát sem, és abortuszt sem szeretnék, ahogy te, ezért döntöttem emelett. Sajnos más jó opciót nem láttunk, ha az óvszert kizárjuk, márpedig azt kizártuk, ha csak lehet, de ez kinek-kinek egyéni döntés.

A mellékhatásokat meglátom, mindenkinek más, hátha szerencsém lesz.

Köszönöm a tapasztalataid, meglátjuk... :/

2015. okt. 24. 01:35
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Tavaly szeptemberben szültem, novemberben írták ezt fel. Azóta egyáltalán nem jött meg, csak most, hogy kivonták ezt a forgalomból vagy micsoda és egy másik gyógyszert adtak, amivel helyettesítik. :(

2015. okt. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!