Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a magyarázat arra, hogy...

Kócoska12 kérdése:

Mi a magyarázat arra, hogy sötétbarnás az első napban a menzeszem?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek és attól lenne olyan a színe? 5 hónapja szedem de eddig nem volt ennyire sötétbarna. Volt vörös is. A szünet 5. napján jött meg és normális esetben a 4. nap kellene megjöjjön. Mi a véleményetek? Előlre is köszönöm a válaszaitokat.

2015. okt. 23. 17:18
 1/6 anonim válasza:
Menj el nőgyógyászhoz, vagy kérdezd meg anyukádat hátha tud segíteni.
2015. okt. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csináltam már két tesztet is. Negatív lett.
2015. okt. 23. 17:29
 3/6 Bino válasza:

Szerintem semmi baj, nekem is volt már ilyen, amikor késett.

Ha biztos akarsz lenni benne, akkor tényleg menj el nőgyógyászhoz!

2015. okt. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És olyan volt,hogy a menzi sötétbarnás volt?
2015. okt. 24. 07:53
 5/6 anonim ***** válasza:
5 éve szedek tablettát, és nekem az első nap mindig sürű sötétbarna színű aztán csak a többi napon változik át pirosra, hígra. Aztan az utolso nap is barnás. Még dokitol nem kérdeztem sosem, de szűrővizsgálaton mindig rendben szoktam lenni, szoval szerintem normális.
2015. okt. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem egész végig sötétbarnás volt. Talán most nyálkásabb mint az első nap. Eddig nekem is kipirosodott a másadik napra,de most barna maradt és olyan darabkásan jött (nagyon kis darabokban). Olvastam,hogy az is menszesz,csak az alvatt vér.
2015. okt. 25. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!