Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen az első alkalom a...

Milyen az első alkalom a nőgyógyásznál?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, szűz. Sajnos kénytelen leszek elmenni, mivel több mint valószínű, hogy hüvelygombám van. Kipróbáltam a canesten krámet és hüvelytablettát de nemigen használt. Még mindig iszonyú túrós folyásom van. Soha nem voltam még nőgyógyásznál. Légyszi írjatok le mindent amit tudnom kell. Pl(miket fog kérdezni, ha belépek mit tegyek, hogyan küzdjem le a szégyenlőségemet, hogyan is fog megvizsgálni, hol is kell levetkeznem). Köszi előre!

2015. okt. 24. 14:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%

Majd i mindent mondani fog. Nem kell félni, nem fog megenni. Kérdezz tőle nyugodtan. Mivel nem minden nőgyógyásznál egyforma a berendezés, felesleges leírni, hogy mi hol fog zajlani - szerintem. Tudd, hogy mikor kezdődött az utolsó mensid. Azt általában kérdezik. Meg hogy mióta tart a fertőzés, mit használtál rá, stb. Kenetet fog venni valószínűleg, hogy laborba küldje vizsgálni. Egy vékony pálcát fog felnyomni a hüvelyedbe, hogy levegye a kenetet. Nem fáj, inkább kellemetlen és fura érzés, de ez is emberenként változó.

19L

2015. okt. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem kellene minden hülyeséget használni rá. Sajnálom, hogy nem tudod édesanyáddal megbeszélni ezt.


A női nőgyógyászok közül többen empatikusabbak. Naponta több nőt lát a doki, tehát neki ez munkaeszköz, semmi okod szégyenkezni.


Asszisztens is benn szokott lenni, általában ő kérdezi meg az utolsó mensi első napjának dátumát, rendszeres-e a vérzésed, aki szexuális életet él, azzal megbeszéli a doki a védekezési módokat. Tőled valószínű megkérdezi még, hogy milyen tüneteket érzel, mióta, elmondhatod, miket próbáltál ellene tenni. Aztán beküld egy függönnyel elválasztott helyre, ahol át kell öltöznöd a vizsgálathoz.


Érdemes kipróbálni az ellen probiotikus tampont vagy a Vitagyn C hüvelykrémet, ezek megelőzésre valók.

2015. okt. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
47%

Szia!


Női orvost keress előre és ha tudsz magánorvost fizetni menj el hozzá,mert ott a legtöbb esetben vizsgálat alatt csak az orvos lesz bent,tehát csak előtte kell levetkőznôd.


Bemész az orvoshoz,megkérdezi mikor jött meg legelőször a mensid, mikor volt utoljára,te mond el hogy szűz vagy,most mentél először nőgyógyászhoz.


1.Majd megkér menj át a vizsgálóágyhoz ott le kell alul vetkőznöd,bugyit,nacit,cipőt le kell venni,zokni marad.Ágy végébe felülsz,lábad a lábtartókra teszed.\Hosdzú felsőbe menj az picit takar\

2.Jön az orvos,kesztyűt húz,sikosítót ken az ujjára,egyik ujját hüvelyedbe teszi,másik kezével a pulcsid felhúzza,a hasad vêgig nyomkodja a méh, fekvését tapintja ki.

3.Majd kihúzza az ujját nálad lehet hogy simán egy pálcikát fog csak a hüvelyedbe tenni,megforgatja és sejt mintát vesz(DE NORMÁL ESETBEN amikor kiveszi a hüvelyedből az ujját kacsa nevű eszközt szokott a hüvelybe tenni,ezzzel kitudja a hüvely nyílást tágítani és ebbe tes i be a pálcikát amivel sejt mintát vesz,majd a pálcikát kihúzza és a kacsát is és vége,pici vérzéd lehet pár napig ezután,így tisztasági legyen a bugyidba)



Ha youtube-on freemail címen leregisztrálsz nagykorúként regisztrálva magad akkor videót is találhatsz róla.

2015. okt. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl jó, ha csak az orvos van benn, az asszisztens pont azért lényeg, hogy ne történjen visszaélés.
2015. okt. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
A kacsa elég kellemetlen, én már nem vagyok szűz, de nem minden orvos tudja nekem feltenni, ezért kell első alkalommal empatikus, normális doki.
2015. okt. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
58%
A túrós folyás inkább vírus, mint gomba.
2015. okt. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
természetesen nem normális dolog a vérzés a vizsgálat után, hülyeséget ír a 3.
2015. okt. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Én direkt olyan orvoshoz megyek ahol nem jön be az asszisztens,nagyon sokan pont azért mennek magánrendelésre hogy ne nézegesse őket az orvoson kívül más.Ez egy intim vizsgálat,szêttett lábakkal más ne nêzegessen.
2015. okt. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is magánrendelésre járok, dehogy nézeget téged az asszisztens, adminisztrál, csak benn van.
2015. okt. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Nálunk nincs bent.Pavilonnal el van választva a vizsgáló.,ha valami lenne hallaná.

Nem kell annak odalátnia.


Ahol nincs semmilyen válaszfal ott bizony odalát már bocs,de hogy fog csak a számítógépre nézni.

2015. okt. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!