Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Visszatérő hüvelyfertőzés?...

Visszatérő hüvelyfertőzés? Vagy csak a legyengült immunrendszerem eredményezte?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek! 1 hónapja kb. nőgyógyásznál voltam azzal a panasszal, hogy égő, viszkető érzést érzek a hüvelyemben, amihez sárgás folyás társult. Kaptam is rá hüvelykúpot, teljesen rendben éreztem magam a kezelés után. Rá egy másfél hétre kisebb kiütések jelentek meg a hüvelynyílás felett kb 1 cm-rel, kentem a tanácsolt krémmel, pár nap alatt elmúlt. Most megint kijöttek hólyagok a külső nemi szervemen, ma este kezdem el a kúpos kezelést. krémmel már kenem. Kétségbe vagyok esve, dokinál nem voltam az első panasz óta. Édesanyám ajánlja, hiszen ez nem normális dolog, lehet igaza van. Azonban ezt még megvárom, ha ismét előjön, elmegyek. Ezt a legutóbbit valószínűnek tartom, hogy egy nyilvános wc-ben kaptam el, 2 napja egy rendezvényen vettem részt. Viszont arra is gondoltam azért tér vissza a dolog, mert hogy esetleg párom fertőz vissza folyamatosan, bár ezt nem tartom valószínűnek, de mivan ha mégis?

Az immunrendszerem legyengülése miatti megbetegedésre azért gondoltam, mert az ajakherpeszem is aktivizálódott. Sajnos hajlamos vagyok rá...

Szerintetek mi lehet a gond? Tudnátok ajánlani valami hasznos megoldást? A kezelés mellett vagy után a cickafarkfű tea segítséget tudna nyújtani?!



2015. okt. 26. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Elég buta dolog volt töled, hogy amikor újabb panaszod kezdödött, akkor nem mentél rögtön vissza az orvoshoz.

A helyedben most minél elöbb elmennék, mert érdemes lenne egy tenyésztést végeztetni, hogy pontosan mi okozza.


De azt remélem tudod, hogy ha van partnered, akkor öt is minde esetben veled egyidejüleg kezelteteni kell, mert különben visszafertözitek egymást. (Neki lehet, hoyg nincsenek tünetei, de attól még benne van a fertözés!)

2015. okt. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

NE otthon kisérletezz mindefélével, hanem nagyon sürgösen menj újra orvoshoz!

Könnyen lehet, hogy nemi herpeszed van, de még sok más is lehet.

A párodat meg szintén feltétlen kell kezeltetni, mert oda-vissza fertözitek egymást! (Akkor is ha ö tünetmentes!)

2015. okt. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lehet hülye kérdés, bocs érte, de ez az első komoly kapcsolatom ahol fogamzásgátló tablettával védekezünk, semmi mással. Hogyan kéne kezeltetni a páromat, kenőccsel? Esetleg lehet kapni valamit rá gyógyszertárba?
2015. okt. 26. 21:36
 4/4 A kérdező kommentje:
Vagy orvoshoz kéne fordulnia?
2015. okt. 26. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!