Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mellben talált csomó lehet...

Mellben talált csomó lehet jóindulatú is?

Figyelt kérdés
Körülbelül 1 hete jelent meg egy borsó nagyságú csomó a hónaljamban, úgy voltam vele, hogy biztos a borotva okozta, de nem akart elmúlni.Ezért mentem vele háziorvoshoz, aki ugynúgy a borotvára gyanakodott, de végül semmit nem kaptam rá, csak egy beutaló az emlőcentrumba, mivel a doki a mellemben is talált csomót.Ami azért furcsa, mert én rendszeren szoktam nézni, és nem találtam benne semmilyen csomó, csak

2015. okt. 29. 16:02
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen lehet jóindulatú. Sokszor a ciklussal változik.


"de végül semmit nem kaptam rá, csak egy beutaló az emlőcentrumba,"


Mit vártál? Csodakrémet? Kivizsgálnak, és utána lehet lépni. A háziorvosnak nincs röntgen szeme és nem is szakterülete ez.

2015. okt. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Bocsi, véletlenül elküldtem.

Azt akartam írni,hogy csak apró mirigyszerűségeket érzek benne, semmi csomót.De az orvos valószínűleg észrevehetett valamit, mivel mindkét csomóval elküldött egy ultrahangra.

A baj csak az, hogy még hónapokig nincs szabad hely, és addig engem nem hagy nyugodni, hogy mi lehet ez.

Borzalmasan félek, mert rengeteg rákos rokonom van(szerencsére a legközelebbi családtagjaimat ez nem érinti), papám testvérének mellrákja is van, és rettegek, hogy esetleg a gének miatt nekem is rákom lehet.

Lehet jóindulatú is a mellben talált csomó? Segítsetek, nagyon félek.

16/l

2015. okt. 29. 16:08
 3/10 A kérdező kommentje:
#1:Azt arra írtam, hogy ha esetleg szőrtüsző gyulladás lett volna, kapok rá valamit amivel mondjuk be lehet kenni.
2015. okt. 29. 16:10
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet, főleg ha elmozdítható a csomó.
2015. okt. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne várj vele hónapokig, menj el magán úton ultrahangra, igaz fizetni kell érte, de pár napon belül kapsz időpontot.
2015. okt. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ezt érdemes elolvasni:

[link]

2015. okt. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#4:Fogalmam sincs, hogy elmozdítható e, én sehogy se érzem azt a csomót.

#5:Hát nem tudom,2-3 hónapot kellene várni, az nem olyan borzalmasan sok hogy a szüleimet rávegyek hogy fizessenek azért, hogy korábban megvizsgáljanak.

Utolsó:köszi, ez egy kicsit megnyugtatot, remélem hogy nálam se lesz nagyobb baj, de ezt majd csak az ultrahang tudja eldönteni.

2015. okt. 29. 16:22
 8/10 anonim ***** válasza:

16 évesen nagyon kicsi az esélyed rá.


Én majdnem bexartam 17 évesen, amikor egy csomó miatt az onkológiára küldtek vizsgálatra. Kiderült, hogy jóindulatú, és azóta is néha eltűnik, néha eljön mensi hatására.

99,99%, hogy minden rendben van veled. Évente menj nődokihoz és melleidet is nézesd át.

2015. okt. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Esküszöm még sohasem könnyebbültem meg így:D

Remélem igazad lesz, és nem lesz semmi.Akkor te is jól megijedhettél.

2015. okt. 29. 16:50
 10/10 anonim ***** válasza:
Persze, lehet jóindulatú.
2015. okt. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!