Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Olyan gondom lenne, hogy pár...

Olyan gondom lenne, hogy pár napja volt peteérésem és a fehér folyásomban barnás alvadt vér szerü kis valamiket vettem észre. Ez normális? Ha igen, akkor ez meddig tart?

Figyelt kérdés

2015. nov. 6. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy két okból szokott ilyesmi jelentkezni a ciklus során (a köznyelvben "barnázásnak" hívják): az egyik az ovuláció környékén, általában 1-2 nappal előtte fordul elő, nekem ilyen van időnként, az orvosom szerint teljesen normális, bizonyos nőknek van ilyen, de ez nem betegség. A másik az ovuláció utáni időszakban van, minél inkább közeledik a menstruáció, annál gyakoribb, ez lehet a sárgatest-elégtelenség tünete, vagyis hogy nem elég magas a progeszteronszint, és már előbb kezd lelökődni a nyálkahártya. Még egy harmadik lehetőség az ovuláció után az, ha védekezés nélkül éltél nemi életet, akkor a beágyazódás tünete is lehet.
2015. nov. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia ! Köszi a választ!2-3 napja volt a tüszörepedés.Párommal mindig védekezünk.A beágyazodás az nem a peteérés után van 8-10 nappal?
2015. nov. 6. 10:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyjából igen, kb. 6-12. nap között!
2015. nov. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem itt elég jól leírják a dolgot:


[link]

2015. nov. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! Van alhasi szurkálo érzésem is és sokat járok pisilni ... lehet felfáztam :(
2015. nov. 6. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!