Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hétvégén megyek a barátomékhoz...

Hétvégén megyek a barátomékhoz és ott alszok de pont akkor fog megjönni! Mit tegyek hogy ne ázzak át?

Figyelt kérdés
Már egyszer megtörtént náluk és azóta félek! Tampont egyáltalán nem használok kérlek segítsetek.

2015. nov. 8. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Vedd meg a lehető legvastagabb betétet amit találsz a boltban. Legyen rajtad pizsinadrág, tegyél magad alá egy törölközőt.


Ha nagyon sokat vérzel éjszaka, akkor állíts be ébresztőt éjjelre és menj ki wc-re betétet cserélni.


Egyébként otthon át szoktál ázni? Mert akkor tedd azt, amit otthon szoktál.

2015. nov. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Pedig ilyen esetben a dupla biztosítás jól jön, nekem volt olyan, hogy maxi tampon+éjszakai betét is csak 4-5 órát tartott ki.

Nem lehet elhalasztani a látogatást? Sok örömötök úgysem lenne egymásban.:-)

2015. nov. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nagyon ritkán szoktam, attól függ mennyi van. Meg ha átázok akkor se olyan nagyon csak mégis fő a biztonság :) Jönnek haza testvéréék aztán azért következő hétvégén me én pesten leszek.
2015. nov. 8. 14:49
 4/7 anonim ***** válasza:
A betétes bugyira még egy bugyit húzz. Akkor nem tud félrecsúszni.
2015. nov. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De mi bajod a tamponnaL, Azzal együtt + betét, semmi gond nem lenne... Vagy most kihagyod az ottalvást és kész.
2015. nov. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is tampont használok, sokkal gusztusosabb. Megtanulni a használatát kb 2 perc. Biztosan nem pelenkáznám be magamat ennyire, tampon mellett rendesen lehet élni. :D

19L

2015. nov. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
énekem is volt már hogy akkor jött meg mikor vendégségbe mentünk és ott aludtunk, én olyankor OB Super Plusz 6 cseppes tampont használok és egy betétet, hidd el ez fog neked is segiteni, én nekem sok szokott leni a menszeszem éjszaka és ha ezt használom soha nem ázok át, A tampontól pedig ne fély mert nagyon jó kényelmessebb sokkal mint a betét és ha jól felteszed akkor megsem érzed hogy ott van, Próbáld ki hidd el segiteni fog.
2015. nov. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!