Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Viszket a csiklom, meg is van...

Viszket a csiklom, meg is van duzzadva es jon belole feher darabos valadek is, amit reggel vettem eszre! Ez mi lehet? Szedtem antibiotikumot. Talan attol?

Figyelt kérdés

2015. nov. 11. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Vegyél Canesten combit.
2015. nov. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A hüvelyedből folyik, nem?

Igen, lehet antibiotikum mellékhatása a gombás felül fertőződés, vegyél canesten kombit a gyógyszertárba.

2015. nov. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gomba. 100%. Sajnos az antibiotikum képes rá. Nekem is attól volt. Vegyél rá canesteint.
2015. nov. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Huvely valladekom mar regebb ota van, de egyik este elkezdett viszketni a csiklom es masik reggel felhuztam a bort es ott volt ilyen feher valladek egessz belulrol jott, ahol a csiklom van.

Van ra esely hogy elmulik magatol?

2015. nov. 11. 15:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem fog magától elmúlni, mindenképp vegyél rá canesten combit.
2015. nov. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A fehér darabos váladék a hüvelyedből jön, mert gombás fertőzésed van! Gondolom, ahogy kifolyt, szétkenődött. A csiklódból nem folyhat, az nem egy kivezető lyuk. Szólj anyudnak, menjetek el nőgyógyászhoz, hogy felírja neked a megfelelő kúpot. Addig kend Canesten krémmel a hüvelyed környékét. De a kúp is mindenképpen kell, hogy a hüvelyedben is megszüntesse a gombát!

Magától nem múlik el, csak rosszabb lesz, és súlyos következményei lehetnek, ha nem kezelik ki!

19L

2015. nov. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez szinte 100% hogy gomba, az antibiotikumtól van. (szégyelje magát az orvos, aki nem figyelmeztetett erre).

Canesten combit vegyél és el fog múlni.

2015. nov. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!