Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől jöhet meg a menstruációm...

Mitől jöhet meg a menstruációm a ciklusom 16. napján, mikor 28 naponta szokott?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, 7 éve rendszeresen menstruálok, óramű pontossággal vagy a 27 nap éjjel vagy a következő nap reggel mindig meg jött. Előjelei is vannak, a melleim feszülnek a hátam beszakad és a hasamnál is van egy enyhe görcsös érzés.

Ma az előző menstruációm vége óta 16 nap telt el, és ma úgy jöttem haza a munkahelyemről, hogy véres volt a bugyim, nem nagyon, de az volt, de azóta már "rendesen megindult" görccsel mindennel együtt..

Mitől lehet, történt esetleg valakivel hasonló?

(fogamzásgátlót nem szedek, nem élek párkapcsolatban és még szűz vagyok)


2015. nov. 11. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Először is, akkor kb-21 napra jött meg, mivel ha az előző menstruáció vége óta eltelt 16 nap, akkor az 5+16 nap.

Egyébként rengeteg minden bekavarhat: stressz (esetleg vizsgadrukk), antibiotikum (függetlenül, hogy nem szedsz fogamzásgátlót), esetleg fertőzés, de okozhatja ciszta is. Szerintem ne izguld túl, várd meg a következő megjövetelt, ha az nagyjából a megszokott időben jön, akkor semmi gond nincs, előfordulhat ilyen.

2015. nov. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%

első, a ciklus első napja a menzesz első napja ;)


kérdező, az óramű nem mindig működik, ez van, ha jövő hónapban is előfordul érdemes felkeresned a nőgyógyászod, addig meg felesleges idegeskedni

2015. nov. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Most így sikerült, majd máskor pontosabb lesz. Nem vagy gép, néha becsúszhat. Nekem is évekig minden 4. hétfőn jött meg, aztán egyszer 14 napra rá jött meg a mensim. Sok dolog van hatással rá, szóval ezen nem kell így meglepődni.

19L

2015. nov. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2-es így van én is ezt írtam le, mert Ő úgy írta, hogy a menstruációm vége óta 16 nap telt el.... tehát Ő nem az első naptól számolta a ciklust. Szerintem is az első naptól kell, tehát a ciklusának a 21. napján jött meg neki, nem a 16-on.
2015. nov. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 hoppá igazad van, én csak a címet figyeltem
2015. nov. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!