Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 15/L szőrösödöm mindenhol,...

15/L szőrösödöm mindenhol, női hormontabletták közul melyik a legjobb, amit vény nélkül lehet kapni?

Figyelt kérdés
2015. nov. 16. 07:38
 1/6 anonim ***** válasza:
57%

a saját testeden ne barkácsolj, ha lehet..

a mindenhol az lehet ám bárhol is.. akkor kezd izgalmas lenni, ha az arcszőrzeted is halványan látszik..ha a nemi jelleg erősebb, az borotvával megoldható...ha máshol is, és erősen, akkor inkább orvos..anyukád mit szól az ötletedhez?


tudom, a kérdésre nem válaszoltam, de a test nem játék..pláne ilyen fiatalon...lehet, hogy csak benézted?

2015. nov. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

Vény nélkül felülsz a villamosra és felkeresed az orvost aki a szükséges vizsgálatok után felír gyógyszert.


Otthon ne kezdd el hobbiból gyógyszerezni magad, mert esélyes, hogy kis idő múlva újabb kérdéssel térnél ide vissza.

2015. nov. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Bármi ami hatásos az vény köteles. Nem véletlenül.
2015. nov. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%

Mit jelent az, hogy mindenhol?


Amúgy jól mondják az előttem lévők, menj orvoshoz, ő majd elküld megfelelő vizsgálatokra és segít megoldani a problémát.

2015. nov. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%

Kedvenceim az ilyen kérdések, barkóbázzuk ki, mi az, hogy mindenhol...

Bár az még klasszabb, mikor a 15 éves gyerek kitalálja, hogy elkezd valami random hormont szedni és akkor nem lesz szőrös... Tényleg nem az életképességre nevel az iskola :S

2015. nov. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos vény nélkül nem lehet hormon tablettát kapni.
2015. nov. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!