Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki segítene? (menstruációs...

Valaki segítene? (menstruációs gondok)

Figyelt kérdés

1 éve menstruálok. Van amikor időben jön meg, de volt mikor vagy 1 hetet késett, vagy hamarabb jött. Október végén megjött, CSAK (!) barna folyás. Ez tartott vagy 2-3 napig. Utána november 4-én megjött (!) tartott vagy 4-6 napig. Első 3 nap CSAK barna folyás utána nagyon kicsi vérzés 1 napig, és utána megint barna folyás. November 18-án is megjött (!!!), most van 22-e, azóta CSAK barna folyás nagyon gyengén, semmi vér. Kezdek félni :(

Nem élek szexuális életet, szűz vagyok még. Valakinek hasonló? Segítsetek, számíthatok arra hogy orvoshoz kell menjek?



2015. nov. 22. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi bajod, még nem állt be.
2015. nov. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normális ez még, Akár 6 hónap is kimaradhat egészen 17-18 éves korig.
2015. nov. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Es az is normalis, hogy egy honapban 2szer jon meg? Foleg ugy hogy nem is ver jon, hanem csak barna :(
2015. nov. 23. 16:25
 4/5 A kérdező kommentje:
Ketszer jott meg*
2015. nov. 23. 16:25
 5/5 anonim válasza:
Átérzem a helyzetet. Nekem kicsivel több, mint egy éve van meg. Eleinte pont ilyeneket tapasztaltam. Rövid menstruációim voltak, volt, hogy egy hónapban akár többször, de volt olyan is, hogy kinaradt. Nagyon szabálytalan volt, de legalább nem erős. Most néhány hónapja kezdem tapasztalni, hogy kezd beállni. Már nagyjából szabályosan 3-4 hetente jön meg. Ami az én problémám, hogy rohadt erős...
2017. okt. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!