Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sokszor van felfázásom és...

Sokszor van felfázásom és hüvelygombám. Szerintetek okozhatja 1 baktérium?

Figyelt kérdés
Főleg amióta fog.gátlót szedek, azóta meg el sem múlik a hüvelygombám, pedig kenem.. Antibiotikumot szoktak felírni a felfázásomra, de attól is előjön a hüvelygombám. A felfázás meg nem tudom mitől jön elő ilyen sűrűn..

2015. nov. 26. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
A hüvelygombát értelemszerűen gomba okozza. A felfázást meg baktérium. A fogamzásgátló hajlamosít rá, ha ennyire nem tudsz belőle kikeveredni, célszerű lenne abbahagyni.
2015. nov. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
8%

Arra is nagyon kell vigyázni hogy a partner tökéletesen tiszta legyen amikor beléd bújik. Ne ülj hidegre soha!

A felfázáskor simán fogékonyabb vagy minden nyavalyára!

Hipermangános öblögetés jó sokminden nyavalyára puncitájékon! Mindent elpusztít, baktériumot, gombát, és szép barna lesz tőle a puncika! :-)

2015. nov. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
8%

A FOGAMZÁSGÁTLÓNAK SEMMI KÖZE A HÜVELYGOMBÁHOZ ÉS NEM IS HAJLAMOSÍT RÁ! SEMMI!

Nem azóta ne múlik el, hogy fog. gátlót szedsz, hanem amióta nemi életet élsz.

Hiába kened magad, kevés. Szájon át szedett gombaellenes szert kell szedned neked is és a partnerednek is! Együtt, egyszerre.

Sőt a visszatérő "felfázás-szerű tünetek" oka is a vissza-visszatérő gomba.

2015. nov. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%

"A FOGAMZÁSGÁTLÓNAK SEMMI KÖZE A HÜVELYGOMBÁHOZ ÉS NEM IS HAJLAMOSÍT RÁ!"


De, igen, hajlamosít.

2015. nov. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ezzel küzdök, 16 éves korom óta évente 2-3 alkalommal hólyaghurut, de most már 2 hónapja nem jövök ki belőle, már 13-féle gyógyszert szedtem rá. Nálam utóbb kétféle baktériumot tenyésztettek ki, most erre kapok gyógyszert, de egyelőre nem javul.

Fontos lenne a legközelebbi felfázásnál tenyésztésre küldeni hüvelykenetet, ill. vizeletet. Erre kapni kimondottan az antibiotikumot, hogy tényleg az legyen kezelve, ami a bajt okozza. Majd, ha ez megvan, vége az antibiotikum kúrának, akkor újra csinálni a tenyésztést, hogy kipusztult-e minden.

Kezelni kellene a párodat is, mert lehet, hogy neki nem okoz semmiféle tünetet, de téged mindig visszafertőz! Küldd el szépen urológushoz.

2015. nov. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%

Másolás a webbetegről és NEM ÍRJÁK A FOGAMZÁSGÁTLÓ lehetőségét. Kérdezz meg egy nőgyógyászt


Ne vezesd félre, mert egy nem kívánt terhesség sokkal nagyobb baj, mint egy gombaellenes szerrel és antibiotikummal kezelhető hólyaghurut.


Nem egyszer fordul elő viszont a hólyagban olyan megbúvó gombásodás, amely önmagában panaszt nem okoz, de időnkét felülfertőződik baktériummal, és akkor panaszokat okoz. Ilyenkor a páciens tünetei antibiotikumra átmenetileg szűnnek, de a gomba marad a hólyagban. Sokszor vizelet tenyésztés sem mutatja ki, ezért hólyagtükrözést szoktunk végezni, majd ha gombás felrakódást látunk a hólyag alapon gomba ellenes gyógyszeres kezelést alkalmazunk.


A másik szempont: levelét olvasva még figyelemre méltóbb: a lelki komponens. A gyulladások akkor jönnek létre, ha az immunrendszer átmenetileg gyengélkedik, amely bármilyen huzamosabb testi, lelki túlterhelésre létrejön, ráadásul a gyulladás jellege rámutat a valós okra.

Ez igaz sajnos minden energia és ha lecsökken az energia szintje, hamarabb leszünk betegek :(

2015. nov. 27. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 AlinaHella válasza:
Én is szenvedtem jó sokat a felfázással /pontosabban ahhoz hasonló tünetegyüttessel/, és javarészt vagy meleg időben vagy úgy, hogy ki se mentem a meleg lakásból. Bár nekem nem mondta ezt doki, de jó ideje azzal tudom megelőzni a bajt, hogy szex után mindig azonnal elmegyek zuhanyozni. Amióta ezt tartom, nem tért vissza, pedig előtte volt véres vizelet, rengeteg antibiotikum, emiatt hüvelygomba, és gyakorlatilag egyik alkalomból estem a másikba.
2015. dec. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A 6-os válaszoló mixét nem értem, válaszolónak is válaszolt?

Egyébként maximálisan egyetértek, csak nem értem a struktúrát. Kiemelte az előző válaszokból amivel egyetért?

2015. dec. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!