Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Debrecenben nő nőgyógyász? (...

Debrecenben nő nőgyógyász? ( Magán is érdekel)

Figyelt kérdés
Debrecenben keresek nő nőgyógyászt? Magánrendelések is érdekelnek. Előre is köszönöm! :)

2015. nov. 30. 17:53
 1/2 anonim ***** válasza:

"Én nem voltam nála, de a barátnőm nagyon dícséri.


Itt a bemutatkozása:

Dr. Herman Tünde vagyok, szülész-nõgyógyász szakorvos. Tanulmányaimat a DE OEC Általános Orvosi Karán végeztem, itt szereztem diplomát 2004-ben. Pro Facultate Juventutis díjban részesültem, jó tanulmányi eredményem és a közösségért folytatott munkám elismeréseként.


2004 októberétõl a Kenézy Kórház szülészeti-nõgyógyászati osztályán dolgozom. Mind a szülészet terén, mind a nõgyógyászatot illetõen aktívan tevékenykedem. Nõi nõgyógyászként mélyebben tudom átérezni és kezelni pácienseim problémáit. Magánrendelõm megalapításával az volt a célom, hogy betegeimet minél bensõségesebb környezetben, a lehetõ legkörültekintõbben lássam el, mindemellett mûtétes és szülészeti hátterem, a Kenézy Kórház, a lehetõ legnagyobb biztonságot jelenti, mind a kismamáim, mind a nõgyógyászati mûtétes betegeim számára.


Köszönöm, hogy megtisztel bizalmával, szeretettel várom az Óvárosi nõgyógyászati rendelõben!


ELÉRHETÕSÉGEIM


Tel.: 30/645-76-66


E-mail cím: hermantunde@freemail.hu "

2015. dec. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :) Felhívtuk, de kisbabája van, nem dolgozik most.

Dr. Bartha Tündénél voltam, a NAP rendelőben, nagyon rendes, kedves volt, és gyorsan tudott fogadni, ami nekem fontos volt nagyon. Azért írom le, hogy ha más is küzdene ilyen problémával talán segítek! :)

2015. dec. 2. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!