Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vajon miért nem jön meg pontosan?

Vajon miért nem jön meg pontosan?

Figyelt kérdés
Fogigátlót szedtem kb 3/4 évig,majd abba kellett hagynom mivel kiderült,hogy totál tönkretette a szervezetem,ezek után végre rendesen elkezdtem mensizni.A mensim 21napra állt be múlt hónapban 2nappal korábban jött a szokottnál és nem úgy ahogy szokott,most pedig nem jött a 21.napra ahogy szokott:S Kicsit ideges vagyok,hogy valami "baj" van...Vajon kellene aggódnom?Mitől lehet?
2008. szept. 13. 23:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
bizonyára felborult a hormonháztartásod,de idővel majd lehet rendbejön.A stressztől, idegeskedéstől is késhet.De ne várd majd hogy tabi nélkül pontosan fog megjönni,mert ugyis lesz eltérés,ne aggódj.Ha nem jön meg a 21-30nap között majd akkor lesz gond.
2008. szept. 14. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A stressztől valóban késhet, ha két hétnél többet késik és nem vagy etrhes menj vissza a dokidhoz,aki tud segíteni abban,hogy helyreálljon a menzid. A súlyváltozások sem tesznek jót a menzesznek
2008. szept. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

igazából mostanában nem igen volt súlyváltozásom talán a nyáron felszedtem 2-3 kilót:S igazából jelentősen nem vagyok kövér mivel olyan 57-60 kiló vagyok és ehhez 160 magas

Mint ahogy írtam 21 napra szokott jönni,de már a 23. napnál tartok és semmi se a hasam nem fáj,se a fejem semmi csak nagyon idegesnek érzem magam folyamatosan és pánikolok:S

2008. szept. 14. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!