Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Későn csináltam a terhességi...

Későn csináltam a terhességi tesztet?

Figyelt kérdés
Körülbelül 1 héttel azután csináltam terhességi tesztet miután meg kellett volna jönnie, és negatív lett a teszt, azonban a havim még mindig nem jött meg. Csak akkor tudja kimutatni, ha a várt menstruáció ideje alatt csinálom a tesztet? Negatív lett a teszt, és jó minőségűt vettem, de aggódok, hogy már december van és még mindig nem jött meg.

#menstruáció #terhesség #terhességi teszt #havi vérzés elmaradása
2015. dec. 3. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Olyan nincs, hogy későn. :) Nyolchónapos kismama tesztje is pozitív, nyilván. Sok oka lehet annak, hogy nem jött meg, de olyan is van, hogy egy ciklus csak úgy kimarad.
2015. dec. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha egyébként nagyon pontos szokott lenni, akkor vagy terhes vagy, csak nem mutatta ki a teszt, vagy valami bajod van, vagy stressz, stb. miatt nem jött meg, késik. ha egyébként sem pontos, akkor gondolom nem annyira furcsa, hogy késik valamennyit.
2015. dec. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
A hcg szint a 8-11. hétig emelkedik, utána fokozatosan csökken, tehát az utolsó hónapokban már negatív a terhességi teszt:)
2015. dec. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
És azt hogy gondoltad, hogy későn csináltad? "Későn" szülés után van.
2015. dec. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Azt hittem, hogy csak abban az időszakban tudja kimutatni, mert csak akkor van hcg, de most már értem.

A menstruációm mindig pontos (2-3 nap késések szoktak lenni csak), de a terhesség semmilyen tünetét nem érzem magamon, de ezt furának tartom, hogy 2-3 hete nem jön meg.

2015. dec. 3. 16:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nagyon parázol, akkor nődoki, egyébként nekem sem késett soha többet 2-3 napnál. Lehet ciszta, vagy ezerféle más baj, jobb ha megnézeted. Bár egy nődoki csak legyint 2 hetes késésre, nem akkora ügy. Nekem pajzsmirigytől volt egyszer egy hetes kimaradás, szóval nemcsak nőgyógy. ok lehet.
2015. dec. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

3-aska, rosszul tudod, még az utolsó hónapban is minimum 1000-szerese a "csökkent" hcg az otthoni tesztek érzékenységének.


[link]

2015. dec. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Csináltam még egy tesztet és az is negatív lett. :( El fogok menni orvoshoz.
2015. dec. 9. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!