Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetnek ezek egy korai...

Lehetnek ezek egy korai klimax jelei? Mar több mint egy hete késik a havim (eddig mindig megjött) nagyon fáradt vagyok es nyugtalanul is alszom az utóbbi hétben. Hasam is fel van puffadva es minden nap telítettség érzésem van.

Figyelt kérdés
Tesztet is csináltam de negatív lett.

2015. dec. 5. 10:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, mert a legjellemzőbb tünet a hőhullám. Ha ez nincs, inkább másban kellene gondolkodni, a puffadás sem a klimaxra jellemző.
2015. dec. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod.Kicsit megnyugodtam.Olyan nagy höingadozásom nincs.Azt hiszem jövö héten egy nögyogyaszt beütemezek.:)
2015. dec. 5. 12:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért a korodat jó, hogy írod.
2015. dec. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves vagy? Nekem erős nyugtalansággal, szorongással, fáradtsággal és pár napos késéssel kezdődött a klimax. Ezek a tünetek egy időben kezdődtek. A hőhullámok csak pár hónap múlva jelentkeztek. Egy vérvételből a doki meg fogja mondani a diagnózist.
2015. dec. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Bocsi,elfelejtettem irni,hogy 40 vagyok.

Köszönöm válaszod kedves utolsó.Nekem ezek a tünetek a ciklus kimaradával kezdödtek es mar egy hete tart.A jövö heten felkeresek egy nögyogyaszt.

2015. dec. 5. 22:56
 6/8 anonim ***** válasza:

50-n leszek. Sok éve rendszeres volt, 10 napot késett kb most.

Alvókám nem jó, utóbbi pár hónapja, éjjel felébredek. ( korábban az ébresztőnél )

4-5 éve 1/2 ötkor kel a férjem, ez rendszeres. Talán a biológiai óra ez nálam. Ez nem feltétlen klimax.

Hőhullámot nem tapasztaltam, mindig vele járó tünet?

2016. máj. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A korai klimax azt jelenti, hogy 40 ALATT jelentkezik a klimax, és nem fölötte! A harmincas vagy akár a húszas korosztályra vonatkozik. (Bármilyen hihetetlen, és gyakoribb, mint azt néhányan hinnék!!)
2019. júl. 4. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

6-os voltam

Még mindig van. Jó vagy nem, ez érdekes. Egyik orvosom szerint, legalább nőnek érzi magát.

Nőgyógyász, meg szerintem is, " ideje lenne ha elmúlna ".

Mióma miatt szeretnénk. hogy az a bizonyos szervek ott maradnénak a helyükön...

2019. júl. 6. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!