Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy érhetném el hogy egy...

Hogy érhetném el hogy egy orvos kivegye a méhem?

Figyelt kérdés

Tudom, "ne akarjam ezt, minek akarom stb stb" aki csak ezt akarja írni, az kérem inkább ne írjon, a kérdésre kérek választ.

Aszexuális is vagyok, nem akarok gyereket soha, nem szeretem a gyerekeket, ha akarnék is max örökbe fogadnék mert irtózom a terhességtől/szüléstől de NEM AKAROK és nem is fogok.

Nagyon fájdalmas a menstruációm, meg úgy általában a ciklus közben is sokszor fáj, és hiába vizsgáltattam ki magam minden irányból, nem találtak semmit. Normális fájdalom a ciklus miatt, ezt kaptam. Írtak már gyógyszereket. Fogamzásgátlót. Egyik sem segít a fájdalmamon. Öngyilkos gondolataim vannak minden alkalommal.

Még a kutyáknak is kiveszik a méhét és nem csak hogy ne szaporodjon, de azért is hogy ne szenvedjen miatta, meg ne legyenek szaporítószervi betegségei. Nekünk embereknek, akik el tudják dönteni mit akarnak a saját testükkel, meg nem. Nem akarják megcsinálni az orvosok. Mit csináljak, hova menjek hogy vállalják?? Nem bírom ezt tovább. 25/l



2015. dec. 6. 01:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
53%
Én is minden mensis fájdalomnál így voltam régen, egészen addig nem műtöttek petefészekcisztával. Na azt ne tudd meg hogy fáj utána meg milyen procedúra -100szor rosszabb mint a mensi-. A mellettem levő ágyon egy idősebb nőci volt akinek több műtét után ki kellett venni, na neki olyan fájdalmai voltak, hogy nézni rossz volt. Nagyobb sebe is volt, meg mondta az orvos hogy hónapokig tart amíg a szervezete hozzászokik, a többi szerve stb a hormonháztartása totál felborul meg számos egyéb mellékhatás.. Na azóta szerencsésnek érzem magam :) És a kutyáknak se veszik ki csak úgy, nem tudom mire gondolsz, az ivartalanítás mást jelent..
2015. dec. 6. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

szerintem te nem tudod nekem mennyire fáj. többször törtem csontom de ehez képest az semmi. nem vagyok kényes alapból, de emiatt öngyilkos gondolataim (!!) vannak.

szóval még mindig nem lebeszélős kommenteket várok hanem a megoldást, hogy hogy érhetem el amit szeretnék..

2015. dec. 6. 01:46
 3/20 anonim ***** válasza:
57%

[link]


Ha végleges a döntésed, próbáld meg itt, vagy más magánklinikán. Nem lesz olcsó.

Endometriózis irányába is kivizsgáltak? Ezt a fájdalmat gyakran a petevezetőben vagy más kismedencei szervekben, szövetekben elhelyezkedő méhnyálkahártya-szigetek okozzák, néha nem csak menstruáció idején, hanem ovulációkor vagy székelés, vizelés közben is fájdalmas. Ha nem, ezt még meg kéne ejteni. A kezelése történhet LHRH-antagonista gyógyszerrel, ami mégse egy visszafordíthatatlan csonkítás, viszont hatékony.

2015. dec. 6. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
69%
nekem 13 hónapja vették ki a méhem,méhtestrák miatt...Mai napig fáj,a heg,hasam alja,főleg ha reggel felkelek az ágyból..Nem tudok tornázni,futni nem emelhetek sokat ,mert a hólyag csúszik le a hüvelybe stb..Szerintem nem igazán gondoltál ebbe bele,milyen következményei vannak..A kérdésre a választ,magánklinikán jó pénzért biztosan megcsinálják.
2015. dec. 6. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
46%

Nem veszik ki indok nélkül. A méh kivétele nem annyi következménnyel jár, hogy nem menstruálsz többet és nem leszel terhes...nagyon gyakori utána pl. a méhsüllyedés. Nem biztos, hogy egész életedben inkontinenciával küzdeni sokkal jobb lenne.


Viszont ha tényleg ennyire súlyos fájdalmaid vannak, akkor indokolt lenne endometriózis irányában kivizsgálni. Ha igazolódik, kaphatsz olyan szert, ami leállítja a ciklust.

2015. dec. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
52%

Ha kiveszik a mêhét akkor milyen mêhsüllyedése lesz? :-\

Magánklinikán találsz olyan orvost aki megműt, igaz nagyon sokba fog kerűlni. Azért nehogy azt hidd, hogy utána minden happy lesz, de majd ezt elmagyarázza az orvos!

2015. dec. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
30%

Neked pszichiáterre van szükséged, mert beteg vagy. Betegséged az hogy aszexuális(nak mondod magadat) és totál dilis vagy.


Nem csoda hogy aszexuálisnak gondolod magadat, úgy vélem sokkal könnyebb számodra ebbe ringatni bele magadat mintsem abba hogy a személyisged miatt nem akar veled senki semmit kezdeni.

2015. dec. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
79%.-os: Igen, bocsi, elírtam. Méhsüllyedése nyilván nem lesz, de a hüvelycsont lesüllyedhet, és tényleg gyakoribb az inkontinencia.
2015. dec. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
A hüvelycsonKra gondoltál, ugye? :-)
2015. dec. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. dec. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!