Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hamarosan megjön? Bocsi ha...

Hamarosan megjön? Bocsi ha rossz kategória! 11L

Figyelt kérdés

11 éves vagyok,és nagyon fáj alul a hasam.

Pár hónapja kezdödőt a fehér folyásom,de azota többször is láttam pár barnás foltot a bugyimban.

Lehet hogy hamarosan megjön?

11L


2015. dec. 11. 19:10
 1/6 anonim válasza:
Igen :) a barna folyás után hamarosan piros lesz. Használj legalább tisztasági betétet, mert fokozatosan erősödni fog, nemcsak pecsételni!
2015. dec. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ!:)
2015. dec. 11. 19:16
 3/6 anonim ***** válasza:
igen az en valaszom is ! nekem 10 es fel evesen jott meg , es nem is tudtam rola ! :D neked jo hogy tudsz rola! nem ijedsz meg ! :)) en ugy megijedtem hogy sirtam es nem akartam elmondani senkinek se , hogy tiszta ver volt az egesz bugyim ! :))):)
2015. dec. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Neked is nagyon köszönöm!:))
2015. dec. 11. 19:22
 5/6 anonim ***** válasza:
3as vagyok! en aszem nem ereztem semmi fajdalmat ha jol emlekszem , es csak mikor mentem a wc-re akkor lattam meg :))
2015. dec. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem csak 13 évesen jött meg, de üdv a nagylányok között, ahogy mondani szokták :D Előfordulhat derékfájás, furcsa ingerlékenység, ezeknek utánanézhetsz :)
2015. dec. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!