Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szabálytalan a ciklusom, a...

Szabálytalan a ciklusom, a nőgyógyász rákszűrést és hüvelyi uh-t akar csinálni. Megcsináltassam?

Figyelt kérdés
Hüvelyi uhról azt hallottam, hogy ha belemegyek, nem marad meg a szűzhártyám...de ami kell az nyilván kell.

2015. dec. 12. 10:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Vérvételen voltál? Hasi ultrahangon látott valamit?

Szerintem előbb kérd ki egy másik szakember véleményét is.

2015. dec. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én voltam többször is hüvelyi uh-n szüzen, és több barátnőm is. Hogy a hartya kinek maradt meg, kinek nem, azt nem.tudom, de nem is érdekelte egyikünket sem, mert arra nincs szüksége az embernek. Nekem szerintem már korábban átszakadt, bár soha nem vizslattam annyira a területet. Sima vizsgálaton is voltunk, annyi, hogy nem sima kacsát használtak a doki, hanem egy nagyon kicsit, ami direkt szűz lányoknak van.
2015. dec. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!