Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fontos! Eddig napra pontosan...

Fontos! Eddig napra pontosan megjott a menzeszem de amikor elkezdtem izgatni magam, azóta egyszer sem. Szerintetek van valami összefüggés a kettő között?

Figyelt kérdés
15/L

2015. dec. 12. 17:29
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia.

Nincs

Nem problema par nap csuszas.:)

2015. dec. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy már harmadik hónapja nem jött meg
2015. dec. 12. 19:04
 3/10 anonim ***** válasza:

Mióta menstruálsz, és mióta volt rendszeres és stabil a ciklusod?

Az, hogy hónapok óta nem jött meg, nem biztos, hogy probléma, viszont jelezhet valami gondot is.

A maszturbálással nincs kapcsolatban, legalábbis ilyen szinten biztosan. Pár nap csúszás lehet miatta, pl. a szüzesség elvesztésénél gyakori, hogy a hormonok kicsit megváltoztatják a ciklust, de azért nem marad ki hónapokra.


Menj el nőgyógyászhoz, egy vizsgálattal nem veszíthetsz semmit! :)

2015. dec. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm :D tavaly nyáron jelentkezett először és úgy áprilisban kezdett rendezodni de még nem teljesen
2015. dec. 12. 19:48
 5/10 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben ne aggódj szerintem :) Nekem 11 évesen jött meg, így ha 15 évesen egyszer csak kimaradt volna pár hónap, jobban megijedtem volna, mint te :)

Egyébként anyukáddal beszéltél már, mondtad neki? Azt nem kell hozzátenned, hogy izgatni szoktad magad, maradjon a te magánügyed, de arról jó, ha tud, hogy nem jött meg pár hónapja.

2015. dec. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Persze tud róla és el akar velem menni nőgyógyászhoz de én nagyon félek inkább soha nem nyúlok magamhoz...
2015. dec. 12. 19:57
 7/10 anonim ***** válasza:

De nem amiatt van, ez biztos! Ne legyenek emiatt ilyen gondolataid, mert az ilyen hozzáállásnak nagyon káros hatásai vannak! Nyugodtan nyúlj magadhoz, ez egy természetes dolog, sőt, nagyon hasznos! Ismerd meg a tested, kényeztesd magad, tudd, mi a jó neked! Ez nagyon sokat segít abban, hogy később a szexet is élvezd, el tudd engedni magad, és az, akivel együtt leszel, könnyen juttasson el téged a csúcsra!


Nem kell félned. Nőgyógyászhoz menni is teljesen normális dolog, nem fog bántani, nem történik semmi rossz.

2015. dec. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
És az orvos meg fogja kérdezni hogy szoktam e magamhoz nyúlni?
2015. dec. 12. 20:09
 9/10 anonim ***** válasza:
Dehogy fogja megkérdezni... Semmi köze hozzá! Ilyet nem szoktak kérdezni az orvosok, ráadásul teljesen felesleges is, hiszen abból még semmi sem következik, a te problémád nem áll azzal kapcsolatban.
2015. dec. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2015. dec. 13. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!