Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rengeteg ideje kimarad a...

Rengeteg ideje kimarad a menstuációm. Már kb fél éve nem volt meg "rendesen" (csak pecsételő, vagy nagyon gyenge). Mitől lehet?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok (szűz), még soha nem jártam nőgyógyásznál. Igazából szívem szerint elmennék, de anyukámmal nem vagyok olyan kapcsolatban... Van köztetek olyan, aki magától kezdett el nőgyógyászhoz járni? Esetleg más megoldás?
2015. dec. 13. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Testsúlyod?
2015. dec. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mikor jött meg először? Fél évvel ezelőtt mennyire volt szabályos a ciklusod?
2015. dec. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Túlsúly, kb 75kg, 175centihez
2015. dec. 13. 20:21
 4/9 anonim ***** válasza:
15 évesen ne izgulj. Lehet, hogy neked évek, mire beáll rendesen. A lányomnak csak most 18 éves korára állt be viszonylag pontosra, addig hónapok maradtak ki úgy, hogy kb. 14 volt, mikor elkezdett menstruálni.
2015. dec. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát igazából előtte sem volt valami szabályos, kb 1-1,5 éve jött meg először. Ez most lehet hogy hülyeség (biztos) de nekem valami miatt mindíg a barátnőim utánn jött meg 1-2 nappal. Tehát valahogy úgy éreztem hogy attól jön meg, hogy valaki azt mondja nekem hogy neki élp megvan.....ez most így furán hangozhat, de nekem valahogy nagyon ez volt az érzésem :)
2015. dec. 13. 20:24
 6/9 A kérdező kommentje:
Uhh tényleg? És nem volt semmi baja? Sajnálom szegényt, biztos stresszelt sokat miatta de egy picit örülök hogy nem vagyok vele egyedül:) Nincs esetleg valami házipraktika amitől nagyobb a valószínűsége hogy megjön?
2015. dec. 13. 20:26
 7/9 anonim ***** válasza:
Kétséges, hogy beválnak, de bajod nem lesz tőlük: rozmaringtea, meleg fürdő, aviva torna.
2015. dec. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2015. dec. 13. 21:43
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért lett volna baja attól, hogy összevissza jön meg neki az elején (18 éves koráig). Semmiről nem maradt le. Nem is izgatta. Csak annyit tettünk, hogy mindig feljegyeztük a naptárba. És az évek alatt egyszer csak azt vettük észre, hogy kezd közelíteni a rendszereshez. Most sem halálpontos még, de hidd el semmi bajod nincs, hagyj időt a szervezetednek!
2015. dec. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!