Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Alhasi fájdalom a jobb oldalon?

Alhasi fájdalom a jobb oldalon?

Figyelt kérdés
már kb. 2-3 napja fáj az alshasam tájékám, eddig nem volt vészes, de egyre rosszabb és már a bordám alján is fáj. Nem mindig fáj csak néha, rohamszerűen többször is rámjön. kb. 5 hónapja szintén fájt az alhasi résznél jobb oldalon, de akkor nem érdekelt különösen. A másik próblémám, hogy székelés előtt és közben olyan görcseim vannak az alhasamban, hogy ordítani tudnék a fájdalomtól. A válaszokat előre is köszönöm.
2015. dec. 19. 05:07
 1/4 A kérdező kommentje:
azt még kifelejtettem, hogy nagyon fel vagyok puffadva, de nem távoznak a gázok. Ezenkívül székrekedésem is van hasmenéssel
2015. dec. 19. 05:09
 2/4 anonim ***** válasza:

vakbél? vastagbéllel kapcsolatos dolgokat jobb kivizsgáltatni. Ha rendkívül fáj a jobb alhasadnál és hirtelen elmúlik a fájdalom, az utalhat perforációra, ami elég gáz.

amit leírtál nagyon sokféle betegségre ráillik, szerintem sürgősen keress fel egy orvost. Nem akarlak megijeszteni, de lehet bélelzáródásod van - ami nem feltétlenül jár székrekedéssel.

2015. dec. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A vakbél már kinyírta volna ennyi idő alatt. Bélelzáródás vagy bélgyuszi. Orvoshoz kell menni, majd hasi ultrahangra esetleg tükrözés stb.
2015. dec. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak ne Veszprémben vizsgáltasd ki
2020. aug. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!