Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 15 éves vagyok, és akkorák a...

15 éves vagyok, és akkorák a cicijeim, mint egy 12 évesnek. :// Ugye még fog nőni? :/

Figyelt kérdés

2015. dec. 20. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen nőhet még. Amúgy vannak fiúk akik a kis ciciket szeretik. :D
2015. dec. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ez eleg sokmimdentol fugghet de sztem nincs miert izgulj
2015. dec. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Így van. XD
2015. dec. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%
Miért, egy 12 évesnek mekkora? Mert én teljesen lapos voltam 12 évesen... 15 évesen is. Aztán nőtt meg. Nem nagyra, de nekem jó így. :)
2015. dec. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Scav ***** válasza:
24-25 éves korban is nőhet még! Amúgy meg sokan a kicsiket szeretik, vagy van olyan is, akit nem a méret, hanem az alak érdekel :D Van aki a lógosabbat (kicsiben is van ilyen) van, aki a feszes, kereket szereti. Ezen ne görcsölj. Nem nagyon láttam még olyan férfit, aki a melltartó nélküli, vizespólós álló bimbójú nőre ne figyelt volna fel. Mindegy mekkora melleken meredeztek a bimbók :D
2015. dec. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!