Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

11napja késik a menzeszem, néha reggelente előfordul minimális fehér folyás, és a mellembe is feszülést érzek úgy 2napja. A barátommal mindig óvszerrel védekezünk,19éves vagyok, elképzelhetetlen lenne ha terhes lennék. De akkor mi bajom van?

2008. szept. 15. 12:33  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

Hozzáteszem,h. az utóbbi két napja már semmilyen folyásom sincs.

# 1/2Időpont 2008. szept. 15. 12:55 Privát üzenet
Ne aggodj, ha rendesen védekeztetek nem lehet semmi bajod sem. Lehet, hogy megfáztál, nyáron észre sem veszed, ha felfázol, az már máris lehet egy ok hogy késik. Meg hogyha már feszül a melled, akkor nemsokára biztos megjön, nekem legalább is mindig feszül a mellem elötte. Ne idegeskedj, nem lehetsz terhes, idegeskedés miatt is késhet...NYUGI meg fog jönni

A válaszíró 90%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2008. szept. 15. 12:58 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi az a fehér folyás?
Fehér folyás többször. Ez gond?
Fehér folyás megszüntetése?
Fehér folyás + fájdalom szeretkezéskor?
Lányok nektek milyen mennyiségben szokott jönni a fehér folyás?
Lehet, hogy nálam a fehér folyás a normális? Amikor ilyesmi szóba kerül, mindenki mindjárt azt mondja, gomba, én viszont egészségesnek érzem magam, nem viszketek, és ez a fehér...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!