Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges hogy leválik a...

Lehetséges hogy leválik a mióma és távozik?

Figyelt kérdés
Találtak nálam egy viszonylagnagy, 6*4 cm-es miómát. A dr.nő azt mondta, hogy a nűtét csak legvégső megoldás lesz abban esetben ha tovább nő. Azt is mondta hogy nem az a tipikusan kemény mióma hanem laza szerkezetű, kocsányos. Kaptan Esmya gyógyszert és amióta szedem olykor nagy mennyiségű, eddig soha nem tapasztalt folyásom van. Nem is igazán folyás hanem nagyobb darab nem egészen átlászó nyálkás valami. Úgy egyben. Bocsi ha valakinek zavaró a részletes leírás, másképp nem tudtam. A kérdésem az, hogy létezhet hogy elkezdett leválni a mióma és ily módon lassacskán távozik?
2015. dec. 21. 12:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Írtam privit.
2015. dec. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát, én még ilyenről nem hallottam. Talán, ha belső falán van...de nem hallottam ilyenről...jó lenne, ha igaz lenne.
2016. jan. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!