Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció késleltetése...

Menstruáció késleltetése fogamzásgátlóval az első hónapban?

Figyelt kérdés
Igazándiból előre szeretném hozni vagy késleltetni csak nem tudom az első alkalommal ez biztonságos e. Ha hamarabb tartanám meg a hét napos gyógyszerszünetet az nagy baj lenne? Már csak 3 szem maradt a levélből de szeretném előrébb hozni nagyon nem jókor jönne meg most...

#fogamzásgátló #menses késleltetés
2015. dec. 23. 21:07
 1/5 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg elkezdem szünet nélkül szedni a következő levelet. Ebből lehet gond úgy hogy most kezdtem szedni? Mennyi ideig tart ilyenkor a gyógyszermentes napokon a vérzés?
2015. dec. 23. 21:14
 2/5 anonim ***** válasza:
1 levélnél semmiképp ne csinálj ilyet.
2015. dec. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az első három hónapban nem ajánlott még tologatni a mensit, mert a gyógyszert még csak most szokja meg a szervezeted.

A mensi mindenkinek más mennyiségű és hosszúságú a gyógyszer szedők között is. Nekem pl az 5. gyógyszermentes napon jön meg, és 3-4 napig tart (ritkán 5). Csak mini tampon kell, normál max 1x egy mensi alatt.

Szerintem ne tologasd, még azt sem tudod, hogy a szünet melyik napján jön majd meg. Az is lehet, hogy amikor megjön, már túlleszel az eseményen, ami miatt csúsztatni akarod.

19L

2015. dec. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt kihagytam, hogy ha beszeded a második levelet szünet nélkül, akár egész szedés alatt pecsételő vérzés fordulhat elő. Én nem kockáztatnám, sose csináltam még egy év alatt. Mert nem éri meg. Akkor inkább 2-3 szemmel kevesebbet/többet szedek be, és utána tartom meg a tablettamentes 7 napot. Így nem lesz pecsételés.

Előző voltam.

2015. dec. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat inkább akkor most beszedem rendesen hadd szokja a szervezetem :)
2015. dec. 24. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!